Keltas Kylis – Klaipėda

Maršrutas Kylis – Klaipėda jungia Šiaurės Vokietiją ir Lietuvą. Tai populiarus maršrutas vykstantiems iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos ar Olandijos į Baltijos šalis ar Rytų Europą. Keliaujančių srautai šiuo maršrutu dideli, ypač juntamas bilietų stygius sezono metu ar atostogų metu, o keltas pasirenkamas vis dažniau dėl patogumo ir galimybės keltis su savo automobiliu. Juk tą patį atstumą galima nuvykti vairuojant be sustojimo dieną ir naktį arba ilsintis ir pramogaujant kelte. Būtent pastarasis variantas išties gundantis ir pasirenkamas vis dažniau.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Ostuferhafen terminalo

Adresas: DFDS Seaways Baltic GmbH, Ostuferhafen 15, 24149 Kylis, Vokietija

GPS koordinatės: platuma:  54⁰ 19‘ 59.05“, ilguma: E 10⁰ 10‘ 34.80

Registracija prasideda 3 valandos prieš ir baigiasi valanda iki kelto išvykimo. 

Kelionės trukmė: 20 valandų 30 minučių

Atvykstama į Tarptautinę jūrų perkėlą

Adresas: Tarptautinė jūrų perkėla, Perkėlos g. 10, LT-93270, Klaipėda, Lietuva.

GPS koordinatės: platuma: N55 º 39' 29.39", ilguma: E21 º 08' 52.41"

Keltai plaukiantys maršrutu Kylis – Klaipėda

Kylis – Klaipėda maršrutu keltai plaukia kasdien į abi puses. Šį maršrutą aptarnauja du DFDS Seaways keltai Athena Seaways ir Regina Seaways. Tai modernūs, šiuolaikinius komforto standartus atitinkantys keltai, kuriuose galima ne tik jaukiai pailsėti erdviose kajutėse, tačiau ir papramogauti. Abu keltai pritaikyti turintiems judėjimo negalią keleiviams, keltu gali vykti ir jūsų augintinis, tereikia susisiekti su bilietus parduodančia agentūra ir informuoti apie specialios kajutės poreikį.

Athena Seaways

Naujas, modernus, 2010 metais pastatytas keltas Athena Seaways gali pervežti 548 keleivius, jiems skirtos 436 vietos erdviose kajutėse (viso 112 kajučių) bei 112 sėdimų vietų salone. Pagal geriausias DFDS Seaways tradicijas, kelte veikia du barai, du restoranai, vaikų žaidimų kambarys bei dovanų parduotuvė.

Regina Seaways

2010 metais pastatytas keltas Regina Seaways yra būtent tai ko reikia patogiai kelionei. Kelte yra 532 vietos, iš jų 414 vietų erdviose kajutėse ir 118 vietų bendrame salone. Užsakant bilietus galima rinktis iš įvairių tipų kajučių – tikrai rasite atitinkančią jūsų poreikius. Kelte Regina Seaways iki vėlumos veikia du barai, du restoranai, žaidimų kambarys vaikams bei dovanų parduotuvė įsigyti lauktuvėms.


LOADING ...