Keltas Langnas – Stokholmas

Kelionė maršrutu Langas – Stokholmas yra puikus pasirinkimas norintiems aplankyti Alandų salas ir Švedijos sostinę. Vos kelių valandų kelionės metu galima pailsėti, papramogauti, o išlipus į krantą tęsti kelionę nuosavu transportu. Tai yra tobula alternatyva varginantiems skrydžiams ir bagažo apribojimams. Langne švartuojasi net kelių operatorių laivai, todėl iš čia galėsite tęsti kelionę į bet kurią pasirinktą Skandinavijos vietą. Stokholmo uostas palaiko keltų jungtis su Baltijos šalimis, vidurio Europa, Rusija.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Langnas keltų terminalo

Adresas: Långnäsvägen 656, 22630 Lumparland

Koordinatės: 60.116941, 20.298574

Terminale yra kavinė, prie pastato - suvenyrų krautuvėlė.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių bilietų registracija prasideda likus valandai iki keltų išplaukimo pagal grafike nurodytą laiką. Įlaipinimo procedūra ir bilietų registracija vyksta kelte. Todėl turėkite su savimi asmens dokumentus.

Terminalo darbo laikas visomis savaitės dienomis nuo 00.40 val. iki  03.30 val.

Terminale rasite parduotuvę, kavinę. Šalia pastato automobilių stovėjimo aikštelė.

Atvykstama į Stokholmo keleivių keltų terminalą

Adresas: Stadsgården, Tegelvikshamn, 11630 Stockholm

GPS koordinatės: 59.316770, 18.095312

Keltai plaukiantys maršrutu Langnas – Stokholmas 

Maršrutu Langnas – Stokholmas plaukia du Viking Line keltai: Gabriella ir Mariella. Kelionė jais trunka apie penkias valandas (tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraštyje).

Abu laivai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Vis dėlto, svaru nepamiršti ir apie specialiuosius poreikius reikia pranešti bilietų rezervacijos metu.

Keltas Mariella

Keltu Mariella vienu metu keliauti gali net iki 2,5 tūkst. keleivių. Čia įrengtos jaukios kajutės, keturi restoranai įvairių skonių mėgėjams, bei barai. Tačiau keleivių dėmesį prikausto laive organizuojami šventiniai koncertai ir programos vaikams. Kol vaikai žaidžia, laivo svečiai gali pasimėgauti SPA procedūromis, paplaukioti baseine. Jaunuoliai enrgiją gali išlieti vaizdo žaidimų kambaryje.

Keltas Gabriella

Kelte Gabriella įrengtos įvairių dydžių konferencijų salės. Čia yra visai reikalinga garso ir vaizdo įranga, WI-FI bevielis interneto ryšys. Jeigu norite palikti darbus krante būtinai surenkite turą po kelte esančias parduotuves. Jose rasite kelionei būtinų daiktų ir mielų suvenyrų. Keltas Gabriella talpina iki 2,4 tūkst. keleivių ir įgulos narius.

Šiuo laivu galite keliauti kartu su augintiniais.


LOADING ...