Keltas Larnas - Meno salos

Larnas yra jūrų kelias tarp Airijos ir Meno salos. Būtent iš Larno rengiamas maršrutas į Daglasą. Pats metas sužinoti, kokius privalumus keliautojams teikia šis maršrutas. Na, o jų tikrai netrūksta ir tai pradžiugins ne vieną keliautoją: visų pirma, kelionė keltu yra labai patogi – galite ramiai ilsėtis savo kajutėje; antra tokia kelionė yra labai turininga – galite rinktis vien` iš daugelio pramogų; trečia – tai  yra nebrangu, kadangi plaukti keltu neretai yra pigiau, nei keliauti kitomis transporto priemonėmis.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Larno keltų terminalo

Adresas: 9 Olderfleet Road Larne Co. Antrim Northern Ireland BT40 1AS

Tel: +44 (0)28 2887 2100

Fax: +44 (0)28 2887 2209                                   

Išvykstantys iš keltų terminalo, galite pasinaudoti internetu, užsukti iį informacijos biurą, mamos ir vaiko kambarį ar jaukioje kavinėje gerti arbatą ir į tolį  akimis palydėto nutolstančius laivus.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Registracija - svarbus procesas, kurį yra būtina atlikti visiems, norintiems vykti šiuo maršrutu. Svarbiausias dalykas, kurį reikia atlikti norinti išvengti netikėtumų, yra atvykimas įkeltų terminalą prieš dvi valandas, nei yra nurodytas išvykimo laikas ant bilieto – būtent tuomet prasideda registracija. Dar vienas svarbus klausimas, į kurį yra būtina turėti atsakymą iš anksto, yra toks: ar jūs planuojate vykti automobiliu? Jei taip, tokiu atveju bus būtina užregistruoti ir transporto priemonę, na, o, jei vyksite be automobilio, prisiminkite, kad transporto priemonę galite palikti automobilių stovėjimo aikštelėje. Tiesa, vietą joje reikėtų rezervuoti iš anksto.

Atvykstama į Daglaso  keltų terminalą

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel: +44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03, 4.28.24.92

Keltai, plaukiantys maršrutu  Daglasas – Larnas

Atvykę į Daglaso keltų terminalą  rasite viską, ko reikia, kad ir toliau galėtumėte patogiai bei sklandžiai tęsti kelionę – čia yra įrengtas informacijos biuras, kavinė, veikia parduotuvė, tad jei dar nespėjote nupirkti artimiesiems dovanų, turėsite puikią progą tai padaryti.

Mannanan

Šis keltas dovanos pačias geriausias emocijas net labiausiai patyrusiems keliautojams – daugybė pramogų viename kelte.

Bee My Chree

Kelionė šiuo prilygs mažam nuotykiui, čia yra viskas, ko reikia puikiam atokvėpiui.


LOADING ...