Keltas Larvikas – Hirtshals

Maršrutas Larvikas – Hirtshalsas yra maloniausias kelionės būdas keliautojams, norintiems pasiekti Daniją ir Norvegiją. Danijos gyventojams tai greitas kelias į Norvegiją, o Skandinavijos gyventojams – vienas paprasčiausių būdų pasiekti Danijos krantus, o vėliau tęsti kelionę vidurio Europos link. Kelionė trunka vos 3 val. 45 min. Jeigu pasirinktumėme ne pramogauti kelte ir ramiai ilsėtis, o kitas alternatyvas, greičiausiai tektų derintis prie skrydžių grafikų. Vėliau dar iš toli už miesto esančių oro uostų vykti į miesto centrą.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstana iš Larvik keleivių keltų terminalo

Adresas: Color Line AS, Revet 8, 3263 Larvik, Norway

GPS koordinatės: 59.040409, 10.048396

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių patikrinimas vyksta tiesiai prie molo. Keleiviai vykstantys su automobiliais gali pasirinkti ar į keltą eis per terminalą, ar vairuos automobilį iki pat transporto priemonių denio. Keleiviai be automobilių registracijos procedūrą turi atlikti pirmame terminalo aukšte, prie kasos. Į laivą bus galima patekti iš terminalo pirmo aukšto.

Keleivių registracija be automobilių pasibaigia likus 20 min. iki kelto išplaukimo.

Keleivių su transporto priemonėmis registracija prasideda likus dviem, o pasibaigia likus valandai, iki kelto išplaukimo.

Atvykstama į Hirtshalso keleivių keltų terminalą

Adresas: Color Line AS, Fergeterminalen Norgeskajen 2, 9850 Hirtshalsas

GPS koordinatės: 57.592982, 9.968548

Keltai plaukiantys maršrutu Larvikas – Hirtshalsas

Maršrutą Larvikas – Hirtshalsas aptarnauja kompanijos Color Line keltas SuperSpeed 2. Kelionė juo trunka beveik keturias valandas, kurių metu keleiviai kviečiami pasimėgauti ramiu poilsiu salone arba paskanauti puikių patiekalų, kelto restoranuose ir kavinėse. Nerimauti neteks ir su alergija kovojantiems žmonėms (specialiai ruošiami patiekalai be laktozės bei kitų alergenų).

Laivu galima keliauti su naminiais augintiniais.

SuperSpeed 2

Keltu SuperSpeed 2 gali plaukti net du tūkstančiai keleivių ir įgula. Tai jaukus laivas, kuriame siūloma pasimėgauti įvairiais užkandžiais ir gėrimais, pasigrožėti jūros panorama. Vaikų juokas nuolat skamba iš vaikų žaidimų kambario. Kelte SuperSpeed 2 veikia visa galybė parduotuvių. Jos atidaromos praėjus penkiolikai minučių nuo išplaukimo ir uždaromos likus penkiolikai minučių iki kelionės pabaigos. Jose galėsite įsigyti svarbių ir naudingų daiktų kelionei bei dovanų ir suvenyrų namiškiams. Galima įsigyti garsiais prekiniais ženklais pažymėtų prekių pigiau, o taip pat išskirtinių gaminių.


LOADING ...