Keltas Lervikas - Aberdynas

Lervikas yra svarbus jūrų kelias, kuris jungia dvi svarbiais vietoves: puikiai visiems žinomą Škotiją ir galbūt šiek tiek mažiau populiarią Šetlando salą. Jei ieškote greito ir patogaus būdo, kaip iš Šetlando salų nuvykti į Škotiją, rinkitės kelionę keltu, kuri tikrai jūsų nenuvils.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Lerviko keltų terminalo

Adresas: Lervikas, Shetland ZE1 0LL, Jungtinė Karalystė

Tel: 44 1595 692991

GPS koordinatės: 60.155155 -1.143400

Jei liko laiko, nepraleiskite progos išgerti puodelį kavos ar arbatos, pasimėgauti saldumynai. Vaizdingos Lerviko keltų terminalo pakrantės taps puikiu pasirinkimu tiems, kurie nori pasivaikščioti.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Atminkite, kad vienas svarbiausių procesų yra registracija, kad viskas vyktų sklandžiai, į keltų terminalą atvykite ne vėliau, kaip 1 valandos iki išvykimo, kadangi registracijos pradžia yra 2 valandos iki išvykimo. Akcentuotina ir tai, jog registracija bus reikalinga ir jūsų automobiliu tuo atveju, jei ir jį norite perkelti. Na, o tuomet, jei to daryti neketinate, galite transporto priemonę tiesiog palikti automobilių stovėjimo aikštelėje. Vietą joje verta rezervuoti iš anksto – tokiu būdu išvengsite nesklandumų kelionės dieną.

Atvykstama į Aberdyno keltų terminalo

Adresas: Harbour Office  16 Regent Quay  Aberdeen AB11 5SS

Tel: +44 (0)1224 597000

GPS koordinatės: 57.146326 -2.093348

Aberdyno keltų terminale raiste informacijos biurą, kuriame turėsite progą gauti atsakymus į visus su kelione susijusius klausimus. Taip pat veikia vonios kambarys, galima išgerti puodelį mėgstamo gėrimo.

Keltai plaukiantys maršrutu Lervikas -Aberdynas

Hamnavoe

Puikiai atrodantis keltas stebina ne tik savo išvaizda, bet ir puikiais privalumais, kurie jus džiugins visos kelionės metu. Kelionė šiuo keltu yra puiki proga pasimėgauti gurmaniškais patiekalais išskirtinėje aplinkoje, papramogauti ir pamiršti kasdienybę.

Hjatland

Tai  - keltas, kuriame gausu ypač ekonomiškų sprendimų. Vienas iš jų yra tas, jog  šio kelto restorane yra galimybė įsigyti kompleksinius pusryčius ar pietus,

Hrossey

Sakoma, kad pati geriausia kelionė yra ta, kuomet galima smagiai leisti laiką ir apie nieką negalvoti. Belieka tik pridurti, kad  kelionė šiuo keltu ir  bus tokia – puikūs gėrimai bei valgiai, pramogos, jauki atmosfera laukia jūsų.


LOADING ...