Keltas Lervikas – Kerkvolas

Lervikas – tai jungtis tarp dviejų Škotijai priklausančių miestų: Lerviko ir Kerkvolo. Abu miestai yra įsikūrę atskirose Škotijai priklausančiose salose, todėl juos pasiekti patogiausia yra keltu. Bet keltas užtikrina ne tik patogumą, tai drauge yra viena saugiausių transporto priemonių. Keldamiesi keltu pailsėsite, atsipalaiduosite. Iš vieno miesto į kitą nuvyksite itin operatyviai. Taip pat labai lankstus keltų tarp šių miestų grafikas suteikia daug galimybių planuojant savo dienotvarkę ir įtraukiant į ją kelionę. Daugelis keltų yra „draugiški“ gyvūnams, todėl galėsite drąsiai keliauti su augintiniu. Kelionė keltu ypač patinka ir mažiesiems keliautojams, tad keliaudami su vaikais galėsite pailsėti.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Lerviko keltų terminalo

Adresas: Holmsgarth terminalas, Holmsgarth, Lervikas, ZE1 0PR, Didžioji Britanija

GPS koordinatės: 60.163314, -1.155646

Lerviko keltų terminalas nėra didelis, jo nepalyginsi su didžiuosiuose miestuose įsikūrusiais terminalais, bet čia rasite esminius dalykus, ko gali prireikti prieš kelionę. Terminale įrengti tualetai, taip pat yra specialiai pritaikyti ir neįgaliesiems. Čia veikia patogūs liftai, yra neįgaliesiems pritaikyti įėjimai ir perėjimai. Lerviko terminale rasite ir taksofoną bei turizmo informacinį stendą.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija Lerviko keltų terminale pradedama iki išvykimo likus dviem valandoms. Jei keliaujate su transporto priemone, pasitikrinkite ar registruotis einate turėdami visus transporto priemonės dokumentus. Taip pat vykstantiems su automobiliais rekomenduojama užsiregistruoti likus ne mažiau kaip valandai iki išvykimo. Galutinis keleivių registravimas – 30 minučių iki kelto išplaukimo.

Atvykstama į Kerkvolo keltų terminalą

Adresas: Hatstono krantinė, Kerkvolas, Orknio salos, KW15 1RQ, Didžioji Britanija

GPS koordinatės: 58.985457, -2.959700

Kerkvolo keltų terminalas nedidelis, bet jame rasite esminius dalykus, kurių gali prireikti po kelionės. Čia veikia patogūs liftai, yra tualetai, taip pat įrengti ir karštų bei šaltų gėrimų automatai. Kerkvolo keltų terminalas kiek įmanoma pritaikytas neįgaliesiems – specialiai jiems įrengti tualetai, patogūs įėjimai ir perėjimai.

Keltai plaukiantys maršrutu Lervikas - Kerkvolas

Nusprendę iš Lerviko į Kerkvolą keltis keltu, galite būti tikri, kad pasirinkote vieną patogiausių ir saugiausių transporto priemonių. Šiuo maršrutu plaukiantis keltas nėra ištaigingas, bet jis patenkins bazinius keliautojų poreikius. Keltas saugus, patikimas, tad kelionė juo bus sklandi ir operatyvi.


LOADING ...