Keltas Liepoja – Nyneshamnas

Liepoja – Nyneshamnas susisiekimo jungtis tarp Latvijos ir Švedijos. Šis maršrutas praktiškas ir ekonomiškas pasirinkimas, norintiems patekti iš Baltijos šalių arba Rytų Europos į Skandinaviją.  Iš Nineshamno itin patogu keliauti ne tik Švedijoje, tačiau ir rinktis kelionę į Norvegiją. Kelių valandų kelionė moderniu keltu, pramogos ir poilsis mainais į varginančią kelionę motociklu, automobiliu ar autobusu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Liepojos keleivių terminalo:

Adresas: Brīvostas iela 14a, LV-3405, Liepoja, Latvija. 

GPS koordinatės: 56.5292309, 20.9984457

Keleivių registracija prieš išvykstant

Liepojos keltų terminale keleivių registracija prasideda likus trims valandoms iki išvykimo. Svarbu nepavėluoti. Vykstantys su gyvūnais turi pateikti augintinių dokumentus. Keleivių registracija pasibaigia likus dviem valandoms iki keleivių išvykimo.

Keleivių su automobiliais registracija vyksta priešais keltų terminalą (stebėti ženklus). Ji prasideda likus trims valandoms iki išvykimo ir pasibaigia likus dviem valandoms iki išplaukimo. Per likusias dvi valandas vyksta keleivių laipinimas.

Atvykę anksčiau keleiviai gali pasimėgauti kava, arbata ir užkandžiais terminalo kavinėje, o taip pat pasinaudoti bevieliu nemokamu Wi-fi interneto ryšiu.   

Atvykstama į Nyneshamno keltų terminalą:

Adresas: Skyttens Hälls väg 10, 149 30 Nyneshamnas, Švedija

GPS koordinatės: N 58° 54.589', E 17° 57.446' 

Keltai plaukiantys maršrutu Liepoja – Nyneshamnas

Iš Liepojos į Nyneshamną ir iš Nyneshamno į Liepoją puikus Stena line keltas Stena Flavia Jus nuplukdys per vienuolika valandų.

Stena line keleiviams yra galimybė visiškai nemokamai vežtis bagažą be jokių apribojimų. Tai modernus keltas, kuriuo kartu galės keliauti ir Jūsų augintiniai. Jame įrengtos patogios ir erdvios kajutės, kuriose keleiviai gali pailsėti ir atgauti jėgas, o taip pat kelte gausu pramogų, kurios patiks įvairius pomėgius turintiems žmonėms.

Keltas pritaikytas judėjimo negalią turinčių žmonių poreikiams.

Stena Flavia

Jaukus Stena Falvia keltas buvo pastatytas 2009 m. Nuo tada jis nuolat modernizuojamas - keleiviai kviečiami, laivo kino teatre, pasižiūrėti vieną iš naujausių filmų arba pasinaudoti bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

Taip pat plaukiant Stena Flavia  nepraleiskite galimybės pasimėgauti puikiausiais patiekalais jaukiuose restoranuose, bei pasimėgauti gėrimais, kava, arbata ir užkandžiais bare. Profesionalus ir ilgą patirtį personalas rūpinasi, kad kaskart galėtumėte paskanauti nuostabių ir įvairių skonių.

Kelte yra video žaidimų automatai ir vaikų žaidimų kambarys. Tačiau, nepraleiskite progos išeiti į atvirą denį ir pasigrožėti užburiančia jūros panorama bei bangų muša, o taip pat drauge su šeima ir smagia kompanija palydėti arba pasitikti saulę.  


LOADING ...