Keltas Liepoja – Travemunde

Liepoja – Travemunde yra patogi susisiekimo jungtis tarp Vokietijos ir Latvijos. Smagiai praleistas laikas keltas tampa puiki pramoga ir alternatyva varginančiai kelionei automobiliu, autobusu arba daug apribojimų turinčiam skrydžiui lėktuvu. Vykstant šiuo maršrutu nėra jokių bagažo apribojimų. Todėl galite nesibaimindami imti visus reikalingus daiktus ir priemones su savimi neišleisdami nei cento papildomai.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Liepojos keleivių keltų terminalo:

Adresas: Brīvostas iela 14a, LV-3405, Liepoja, Latvija. 

GPS koordinatės: 56.5292309, 20.9984457 

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių be automobilių registracija vyksta pagrindiniame terminalo pastate. Registracija prasideda likus trims valandoms iki išvykimo ir yra stabdoma likus dviems valandoms iki išplaukimo. Laukiantys keleiviai gali išvykimo salėje paskanauti arbata ir kava, čia esančioje kavinėje.

Jeigu atvykote su automobiliu, tačiau keltu plaukti norite be jo, galima palikti automobilį saugojimo aikštelėje (ilgalaikiam arba trumpalaikiam stovėjimui).

Keleivių su automobiliais registracija vyksta  priešais terminalo pastatą (tereikia stebėti ženklus). Registracija su automobiliais taip pat yra stabdoma likus dviems valandoms iki išvykimo. Todėl rekomenduojama atvykti į uosto terminalą truputy anksčiau.

Atvykstama į Travemunde keltų terminalą:

Adresas: Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, DE-23570, Lübeck-Travemunde,  Vokietija. 

GPS koordinatės: 53.940401,10.852922 

Keltai plaukiantis maršrutu Liepoja – Travemunde:

Liepoja – Travemunde maršrutu plaukia du Stena line keltai – „Urd” ir „Ask”. Tai patogūs ir jaukūs keltai, kuriuose gausu pramogų, restoranų, barų  ir kitų pramogų. Į kelionę keltu nesibaimindami galite pasiimti savo augintinius, tereikia turėti gyvūno dokumentus.

Taip pat laivuose yra nemokamas Wi-fi interneto ryšys.

Mažieji turės galimybę pasidžiaugti puikiu vaikų žaidimų kambariu, o Jūs apsipirkti kelte esančiose parduotuvėse. 

Urd

Keleiviai plaukiantys keltu „Urd” gali pasirinkti erdves kajutes arba komfortiškas privačias poilsio zonas. Kajutėse galėsite ramiai pailsėti ir atgauti jėgas. Yra kajutės įrengtos plaukiantiems su augintiniais, tam, kad Jūs ir Jūsų augintinis jaustųsi kaip namuose.

Kelte „Urd” rasite puikų savitarnos restoraną, kuriame keleiviai kveičiami paskanauti  Baltijos šalims būdingų patiekalų, o šalia esančiame bare atsigaivinti tauriaisiais gėrimais.

Laive vaikai turi milžinišką vaikų žaidimų kambarį, o suaugusieji įvairių pramogų, įskaitant nemokamą bevielį Wi-fi interneto ryšį ir puikias parduotuves. 

Ask

Savo kelionę paversti į nuotykį lengviausia plaukiant keltu „Ask”. Todėl, kad plaukiant šiuo keltu maitinimas įskaičiuotas į bilieto kainą ir visi keleiviai kviečiami skaniai papietauti, papusryčiauti ir pavakarieniauti savitarnos restorane, bei atsigaivinti gėrimais bare. Jūs galite ramiai mėgautis kelione jūra, pasigrožėti jūros panorama, atvirame denyje.

Taip pat kelte „Ask” yra nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, vaikų žaidimų kambarys, puikios parduotuvės, kuriose rasite platų kvepalų, kosmetikos, saldumynų, suvenyrų ir kitų prekių pasirinkimą.


LOADING ...