Keltas Limingtonas – Didysis Jarmutas

Limingtonas  yra svarbus jūrų kelias tarp dviejų Anglijos miestų. Paprastai iš vieno šalies miesto į kitą dažniausiai yra vykstama nuosavu automobiliu arba autobusu, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad  toks pasirinkimas tam tikrais atvejais kelia vien tik nepatogumus – garantuoja labai ilgą kelionės laiką ir išlaidas. Savaime suprantama, būtent  ilgas kelionės laikas ir išlaidos yra tie veiksniai, kurių siekia išvengti kone visi keliautojai. Belieka tik paskelbti puikią naujieną – dažnu atveju tik paties keliautojo priklauso, ar kelionė iš tiesų kainuos brangiai ir bus labai ilga  - pasirodo, kartais reikia labai nedaug, kad kelionė trukmė ir jai skirtos išlaidos pasikeistų iš esmės, t.y., ženkliai sumažėtų. Klausiate, kaip tai padaryti? Viskas labai paprasta – tereikia tinkamai suplanuoti kelionę. Pavyzdžiui, jei sprendžiate klausimą, kaip iš Limingtono nuvykti į Didįjį Jarmutą, neabejodami rinkitės  kelionę keltu. Tai – puiki galimybė keliauti neišleidžiant daug pinigų, o svarbiausia- taupyti savo laiką, nes išvyka truks tik 40 minučių.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Limingtono keltų terminalo

Adresas: Undershore Rd, Lymington SO41 5SB, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 333 999 7333

GPS koordinatės: 50.75 1.55

Keltų terminale yra įrengta jauki kavinaitė, veikia informacijos biuras, kuriame gausite atsakymus į iškilusius, su  kelione susijusius klausimus.

Keleivių registracija  prieš išvykstant

Registracija prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo.

Atvykstama į Didžiojo Jarmuto keltų terminalą

Adresas: Eastport UK House, Vanguard Houe S, S Beach Parade, Great Yarmouth NR30 3GY, Didžioji Britanija

Tel: +44 1493 335500

GPS koordinatės: 52.5759 1.7394

Keltų terminale keliautojus pasitiks nedidelė ir jauki kavinė. Informacijos centre turėsite galimybę pasiteirauti apie svarbiausius kelionės akcentus, pavyzdžiui, sužinoti, kur ir kaip rasti artimiausią viešbutį.

Keltai, plaukiantys maršrutu Limingtonas – Didysis Jarmutas

Šio reiso keleivius aptarnauja  du keltai  - Wight light ir Wight Sky.

Wight light

Nedidelis, tačiau tuo pat metu erdvus keltas žavi  puikiai įrengtu interjeru, be to,  puikiai pritaikytas neįgalių asmenų kelionėms.

Wight Sky

Šiame  kelte keliautojai ras viską, ko gali prireikti neilgos kelionės metu: nedidelę kavinę, patogias laukimo sales, erdvius denius.


LOADING ...