Keltas Liverpulis – Belfastas

Maršrutas keltu Liverpulis - Belfastas yra viena populiariausių keltų jungčių tarp Airijos ir Šiaurės vakarų Anglijos. Liverpulis – menininkų meka. Tai, neabejotinai, didžiausias regiono miestas su gausybe lankytinų objektų. Belfastas – modernus uostas ir svarbiausias šiaurės Airijos ekonominis, prekybinis bei kultūrinis centras.  Šis maršrutas yra itin patogi susisiekimo jungtis keliaujantiems Didžiojoje Britanijoje. Keliauti keltu galima nuosavu transportu, o aštuonių valandų kelionė jūra, pramogaujant, dovanoja puikius potyrius.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Liverpulyje:

Adresas: 12 “Quays” Terminalas,
Bokštų kelias.

GPS koordinatės: 53.40617, 3.01775

Keleivių terminale veikia kavinė, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, mamos ir vaiko kambarys, parduotuvės, automobilių nuomos punktas. Prie terminalo rasite erdvią automobilių stovėjimo aikštelę.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių su automobiliais ir be automobilių registracija prasideda likus dviem valandoms iki kelto išplaukimo, baigiasi – likus valandai iki kelto išplaukimo.

Atvykstama į Viktorijos Terminalą:

Adresas: Victorijos Terminalas Nr. 4, West Bank kelias, Belfast, Airija.

GPS koordinatės: 54.628767, -5.892899

Keltų terminale keleiviai kviečiami pasivaišinti kava ir arbata, čia esančioje, jaukioje kavinėje, prireikus keleiviai turi galimybę naudotis bevieliu interneto ryšiu ar apsipirkti kelionei būtinų daiktų terminalo parduotuvėje.

Keltai plaukiantys maršrutu  Liverpulis - Belfastas

Maršrutu Liverpulis - Belfastas plaukia du Stena line keltai: Stena Lagan ir Stena Mersey. Šiuolaikiškuose keltuose yra viskas ko gali prireikti smagiai kelionei.

Jame galėsite apsilankyti kelto parduotuvėse, bei mažieji gales smagiai praleisti laiką vaikų žaidimų kambariuose. Kelte keleiviai kviečiami pasižiūrėti naujausius filmus kino teatre arba apsilankyti jaukiame SPA centre, video žaidimų erdvėje.

Svarbiausia keliaujant jūra nepamiršti pasimėgauti jūra ir jos bangų muša, o taip pat būtinai paskanaukite puikių patiekalų ir užkandžių kelto restoranuose, kuriuose dirba tik itin patyrę virtuvės šefai.  

Norintys ramiai paskaityti knygą ar įdomų žurnalą kviečiami tai padaryti erdviose poilsio zonose, ložėje, ir jaukiose kajutėse.

Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu. Taip pat keltu galite keliauti kartu su savo augintiniais. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu.


LOADING ...