Keltas Liverpulis - Dublinas

Liverpulio uostas, iš kurio išvyksta asmenys vykstantys maršrutu Liverpulis – Dublinas, yra įsikūręs 4,5 mylių atstumu nuo Liverpulio miesto centro. Taigi, jei prieš išvykdami į Dubliną buvote apsistoję Liverpulis miesto centre,  į uostą atvyksite greitai. Tą patį galima pasakyti ir tuo atveju, jei į Liverpulio uostą atvyksite iš Dublino ar bet kurio kito miesto: atvykę į Liverpulio centrą rasite daug jaukių viešbučių nakvynei bei restoranų, kavinių, kuriuose galėsite papietauti ar pavakarieniauti.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Liverpulis keltų terminalo

Adresas: P&O Ferries Gladstone Branch Dock No 3 Liverpool Freeport Bootle, Merseyside L20 1BG

GPS koordinatės: 53.466425,-3.01939

Šį keltų terminalą sudaro laukimo salės, kavinė, mamos ir vaiko kambarys, parduotuvė, informacijos centras. Taip pat veikia ir internetas. Jo dėka turėsite kur kas turiningesnį laisvalaikį.

Keleivių registracija prieš išvykstant:

Prieš išvykdami, pirmiausia turėsite užsiregistruoti. Registracija prasideda kelioms valandoms iki išvykimo, o keleivių laipinimas – likus pusei valandos iki išvykimo. Taigi, savo laiką svarbu planuoti taip, jog spėtumėte laiku užsiregistruoti.

Atvykstama į Dublinas keltų terminalą

Adresas: P&O European Ferries (Irish Sea) Ltd Terminal 3 North Quay Extension Dublin 1

Tel: +44 (0)845 832 22 22

Fax: +353 1 836 6472

GPS koordinatės: 53.347632,-6.226104

Atvykę į šį keltų terminalą, turėsite progą užsukti į kavinę, parduotuvę, mamos ir vaiko kambarį. Prireikus papildomos informacijos, verta kreiptis į informacijos centrą.

Keltai, plaukiantys maršrutu Liverpulis - Dublinas

Nors kelionė iš Liverpool į Dublin nėra trumpa  -  trunka 7 valandas ir 30 minučių, šis kelionės laikas jums tikrai neprailgs: galėsite ilsėtis patogiose kajutėse arba rinktis vieną iš daugelio pramogų. Patrauklus yra ir išvykimo tvarkaraštis – yra galimybė išplaukti vėlai vakare, o tai reiškia, jog turėsite daug puikaus laiko ramiam poilsiui savo kajutėje. Na, o tie, kurie ilsėtis nenorės, taip pat ras, ką veikti: jūsų lauks restoranai, barai, kavinės, parduotuvės, SPA centrai, kino teatrai, vaiko žaidimų kambariai ar erdvūs deniai, kuriuose galėsite ramiai pasivaikščioti ir kvėpuoti gaiviu jūros oru.

Spirit of Britain

Kelionės metu galėsite ilsėtis patogiose kajutėse arba rinktis vieną iš daugelio pramogų.

Spirit of France

Jūsų lauks restoranai, barai, kavinės, parduotuvės, SPA centrai, kino teatrai, vaiko žaidimų kambariai ar erdvūs deniai, kuriuose galėsite ramiai pasivaikščioti ir kvėpuoti gaiviu jūros oru.

Pride of Cantebury

Juums lieka spręsti, ką rinktis: ramų poilsį kajutėje ar smagų laiką bare.

Pride of Kent

Stilinga ir elegantiška, įvairios pramogos  ir virtuvės šefų ruošti patiekalai.

Pride of Burgundy

Suaugusieji laiką galės leisti bare, o vaikai – žaidimų kambariuose. Taip pat siūlomi laisvalaikio praleidimo būdai visai šeimai.


LOADING ...