Keltas Liverpulis - Meno sala

Liverpulis yra reikšmingas jūrų kelias, jungiantis Angliją ir Meno salą. Nesunku pastebėti, kad tie asmenys, kurie nori iš Anglijos patekti į Meno salą, turi naudotis keltų teikiamomis paslaugos. Belieka tik pridurti, kad  kelionė keltais  turi daug puikių privalumų, o svarbiausi iš jų yra tie, jog tai – palyginti nebrangus, o svarbiausia – labai greitas keliavimo būdas, mat keliaudami šiuo reisu užtruksite tik 2 valandas ir 55 minutes.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Liverpulio keltų terminalo          

Adresas: Steam Packet Company, Landing Stage Terminal, Off St Nicholas Place, Princes Parade, Liverpool L3 1DL

Tel: pastaba – paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 53.24’22.02 - 2.59.50.25

Viena svarbiausių detalių,  į kurią verta atkreipti dėmesį planuojant kelionę, yra tas, jog Liverpulio keltų terminalas yra ribotas bei priklauso nuo sezono (vasaros seznometu keltų terminalo darbo laikas yra ilgesnis).

Keleivių registracija prieš išvykstant

Vykstantys šiuo reisu turėtų prisiminti, kad keleivių registracija prasideda likus 1,5 valandoms iki išvykimo. Registracijos vietą rasite sekdami informacinius ženklus, kurie jūsų lauks dar keltų terminalo prieigose.

Atvykstama į Daglaso keltų terminalą

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel:+44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03, 4.28.24.92

Tie, kurie planuoja vykti į Liverpulį, turėtų dėmesį atkreipti ir į šio keltų terminalo darbo laiką:  vasaros sezono metu (kovo  - spalio mėnesiais) keltų terminalas yra atidarytas nuo 09.00 iki 18.00 valandos, tuo tarpu žiemos sezono metu (nuo lapkričio iki vasario) keltų terminalas veikia nuo 10.00 iki 16.00 valandos. Keltų terminale rasite  informacijos biurą, galėsite išgerti kavos.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Liverpulis - Daglasas

Mannanan

Skambų vardą turintis šios kompanijos keltas tikrai turi ką pasiūlyti keleiviams: jame rasite netik puikiai įrengtas bei kompaktiškas kajutes, bet ir parduotuvę, kino teatrų sales.

Bee My Chree

Tai – dar vienas kompanijos Isle of Man Steam Packet Company keltas, kuriuo tenka keliauti šiuos reisu vykstantiems žmonėms. Visai nesvarbu, kiek jums metų ar kokie jūsų pomėgiai – garantuojame kelionė bus tikrai puiki, o kelte rasite sau tinkančią pramogą.


LOADING ...