Keltas Malmė – Kopenhaga

Kopenhaga yra Danijos sostinė ir svarbiausias ekonominis bei kultūrinis centras, Malmė – didžiausias ir judriausias pietų Švedijos uostas. Maršrutas Malmė – Kopenhaga yra įveikiama vos per dvidešimt minučių, keliaujant Eresūno (angl. Øresund) tiltu. Šešiolikos kilometrų tiltu galima vykti nuosavu transportu, autobusais ar traukiniais.

Visą parą atidaryta susisiekimo jungtis yra greičiausias būdas keliauti tarp šių dviejų Skandinavijos valstybių. Jokių apribojimų bagažui, keleiviams ir daugiau negu patogūs išvykimo ir atvykimo laikai, kelionę Eresūno tiltu daro daugiau negu, kad patraukliu keliautojų pasirinkimu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama į Malmę:

Adresas: Väster, Malmö, Švedija

GPS koordinatės: 55.564620, 12.898853

Keleivių registracija prieš išvykstant

Šiuo maršrutu vyksta dviejų kompanijų traukiniai: Švedijos SJ ir Danijos GST. Traukiniai išvyksta kas dvidešimt minučių. Didžiausių spūsčių metu ryte ir vakare išvyksta papildomas traukinio reisas.

Naktį keliauja vienas traukinys per valandą. Traukinyje yra bevielis WI-FI interneto ryšys. Bilietą galima nusipirkti traukinyje, arba Kastrup ir Väster bilietų pardavimo bendrovėse, bei internetu. Specialios išvykimo ir keleivių laipinimo procedūros nėra.

Atvykstama į iš Kastrup:

Adresas: Kastrup, Denmark

GPS koordinatės: 55.631348, 12.656467

Transportas vykstantis maršrutu Malmė – Kopenhaga

Bendrovės Øresund tiltas atidarytas visą parą. Šiuo maršrutu reguliariai vyksta Danijos GST traukiniai ir Švedijos SF. Traukiniuose yra nemokamas bevielis WI-FI interneto ryšys, vonios kambarys, mamos ir vaiko kambarys. Kelionė interaktyviais traukiniais labai patogi. Ji trunka vos dvidešimt minučių. Traukiniai išvyksta kas 20 min. Todėl lengva pasirinkti tinkamą kelionės laiką.

Rekomenduojama bilietus įsigyti internetu ir taip sutaupyti nemažą nuolaidą. Bendrovė Øresund turi specialių pasiūlymų keleiviams. Vienas iš tokių, vienos dienos kruizas Malmėje. Įsigydami bilietą į abi kelionės puses – sutaupysite, o keliaudami į ekskursiją su gidu sužinosite daug naudingos informacijos, pažinsite vietos kultūrą ir galėsite pasinaudoti kompanijos teikiamais specialiais nuolaidų pasiūlymais Jums.

Traukinys SJ 2000

Traukinyje veikia mobiliųjų telefonų ryšio stiprintuvai. Keleiviai kelionės metu kviečiami pasivaišinti sumuštiniais, salotomis, kitais užkandžiais. Maitinimas įskaičiuotas į bilieto kainą. Taip pat paragauti kvapnios kavos ir arbatos, gaiviųjų gėrimų.


LOADING ...