Keltas Malmė – Travemunde

Maršrutas keltu Malmė – Travemiunde yra populiari keltų jungtis tarp Vokietijos ir Švedijos. Skandinavijos gyventojams tai vienas iš greičiausių, ir be abejonės, pats maloniausias kelionės būdas pasiekti vidurio Europą, Vokietiją ar šalies sostinę – Berlyną. Malmė yra trečias pagal dydį Švedijos uostas, iš kurio itin patogu tęsti kelionę Danijos, Rusijos ar Norvegijos kryptimis.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Malmėje

Adresas: Norra Hamnen, Lappögatan 3B, 211 24 Malmė, Švedija

GPS koordinatės: 55.62943, 13.00892.

Terminalas yra vos keli kilometrai nuo miesto centro. Todėl jį patogu pasiekti nuosavu arba visuomeniniu transportu.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus dviem valandoms iki keltų išplaukimo ir pasibaigia likus valandai iki keltų išplaukimo. Vėliau vyksta keleivių įlaipinimo procedūra. Keleivių su augintiniais registarcija vyksta ten pat, kur ir keleivių, keliaujančių be naminių gyvūnų.

Terminale yra jauki kavinė, prie pastato – automobilių stovėjimo aikštelė.

Atvykstama į Zum Hafenplatz

Adresas: Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, DE-23570, Lübeck-Travemunde,  Vokietija. 

GPS koordinatės: 53.940401,10.852922

Keltai plaukiantys maršrutu Malmė - Travemiunde

Maršrutu Malmė - Travemundė plaukia trys modernūs Finnlines keltai: : „Finntrader”, „Finnpartner” ir „Nordlink”. Tai šiuolaikiški laivai, kuriais vienu metu gali plaukti beveik šeši šimtai keleivių.

Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, taip pat laivais galite plaukti su savo augintiniais. Tiesiog, apie specialiuosius poreikius ir pageidavimus reikia pranešti bilietų rezervacijos arba pirkimo metu.   

Kelionė keltu suteiks malonių įspūdžių ir prisiminimų. Keltuose vaikai laukiami vaikų žaidimų kambariuose arba kartu su tėveliais pasipliuškenti baseine. Vyresnieji keleiviai kviečiami į sauną, sūkurinę vonią ir kitus SPA malonumus. Taip pat keleiviai kviečiami į puikų restoraną ir barą pasivaišinti gurmaniškais arba tradiciniais Vokietijos ir Švedijos patiekalais bei gėrimais.

Keltas Nordlink – prabangus laivas, kuriame rasite visko ko gali prireikti aktyviam arba ramiam poilsiui, įskaitant treniruoklių salę, konferencijų salę su visa konferencijų įranga, bevielį Wi-fi interneto ryšį, ir k.t.

Iš kelionės norisi atsivežti ne tik prisiminimų, todėl kelto parduotuvėlėse galėsite išsirinkti suvenyrų, žaislų, kosmetikos ar gėrimų, o Jums visuomet pagelbės malonus personalas.


LOADING ...