Keltas Mariehamnas - Turku

Maršrutas Mariehamnas - Turku yra greitas susisiekimo būdas tarp Suomijos ir Alandų salų. Turku -  vienas didžiausių regiono uostų, iš kurio patogu tęsti kelionę į Norvegiją ar keliauti Švedijoje. Alandų salų sostinė Mariehamnas – nuotykių ištroškusių keliautojų tikslas. Šiuo maršrutu laivai plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka apie šešias valandas. Todėl galite pasirinkti Jums patogiausią laiką. Maloni kelionė jūra yra lyg tobula alternatyva varginantiems skrydžiams arba kelioms nepatogioms dienos autobuse.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš keleivių terminalo Mariehamne:

Adresas: Hamngatan, 22100 Mariehamn.

GPS koordinatės: 60.095112, 19.927596.

Uosto teritoriją patogiausia patekti iš Storagatan gatvės. Šimtas metrų nuo terminalo pastato yra kavinė. Joje keleiviai kviečiami paskanauti arbatos, kavos ir pasimėgauti užkandžiais, bei desertais.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių be automobilių ir kitų transporto priemonių registracija vyksta pirmame terminalo aukšte. Keleivių su transporto priemonėmis ir be jų registracija prasideda likus dviems valandoms iki grafike nurodyto keltų išplaukimo laiko.

Judėjimo negalią turinčių keleivių prašoma paskambinti nurodytais kontaktais personalui, kad jie galėtų užtikrinti tinkamą keleivio pasitikimą.

Keleivių su dviračiais registracija vyksta kartu su keleiviais vykstančiais su transporto priemonėmis.

Atvykstama į Turku keleivių terminalą:

Adresas: Ensimmäinen Linja, 20100 Turku, Suomija

GPS koordinatės: 60.434046, 22.222194

Terminale rasite jaukią kavinę, kurioje galėsite paskanauti puikių užkandžių, kavos ir arbatos. Uosto teritorijoje yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Keltas plaukiantis maršrutu Mariehamnas - Turku:

Maršrutu Mariehamnas - Turku plaukia kompanijos Viking Line keltai Amorellia ir aukščiausius aplinkosaugos bei kokybės standartus atitinkantis Viking Grace. Abiejuose laivuose dirba renginių organizatoriai. Jų dėka, geram orui esant, atvirame denyje, vyksta daug renginių ir vaidinimų vaikams. Atviras denis – puiki vieta paisvaikščiojimui. Juk čia galima pasigrožėti saule ir jūra. Jeigu oro sąlygos neleidžia, tuomet šou programos persikelia į kelto erdves. Renginių organizatoriai vakarais baruose organizuoja karaoke vakarėlius, šokių ir šou pramogas.

Amorellia

Amorella – laivas, kuriuo vienu metu keliauti gali iki 2,480 keleivių. Jie visi kviečiami pasivaišinti puikiais patiekalais, kelto restoranuose, o taip pat gėrimais ir užkandžiais kavinėse, bare. Laive yra vaikų žaidimų erdvė, jaunuolių video žaidimų kambarys.

Viking Grace

Modernus laivas, kurio keleiviai puikiai praleis laiką SPA centre arba vienoje iš vakaro šou programų. Laikas kelte prabėgs kaip nepamirštama akimirka.


LOADING ...