Keltas Meno sala - Belfastas

Daglasas yra svarbus jūrų kelias tarp Meno salos ir Airijos, o maršrutas Daglasas – Belfastas puikiai tiks tiems keliautojams, kurie iš šios salos nori atvykti į Airiją. Beje,  būtent iš Belfasto  yra patogu pasiekti ir kitas šios šalies vietas. Dar vienas pastebėjimas yra tas, jog tokia kelionė tikrai nepareikalaus daug jūsų laiko – ji truks tik 2 valandas ir 55 minutes.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Daglaso keltų terminalo              

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel:+44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03, 4.28.24.92

Jei atlikus registraciją, dar liko šiek tiek laiko, išnaudokite jį prasmingai: išgerkite puodelį kavos ar arbatos, parduotuvėje įsigykite suvenyrų artimiesiems ar naudodamiesi Wi fi ryšio internetu nepraleiskite puikios progos sužinoti karščiausių naujienų.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Kiekvienas keliautojas, kuris vyksta šiuo reisu, turi žinoti svarbią informaciją ir apie registraciją. Planuojant kelionę, o svarbiausia – dėliojant išvykimo dienos planus, tinkamai įvertinti reikėtų faktą, kad registracijos procesas prasideda likus 1,5 valandos iki išvykimo.

Atvykstama į Belfasto keltų terminalą

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company Terminal, Albert Quay, Belfast, BT3 9HY

Tel: +44 (0)28 9055 4422

GPS koordinatės: 54.37.04 5.54.06

Visiems, kurie planuoja vykti į Belfastą šiuo reisu, verta prisiminti, kad Belfasto keltų terminalo darbo laikas yra ribotas. Taigi, savo kelionės planus reikėtų sudėlioti įvertinant tai, jog galbūt negalėsite praleisti daug laiko šiame keltų terminale – jo bus tik tiek, kad spėsite išgerti puodelį kavos ar sužinoti reikalingą informaciją informacijos centre.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Daglasas – Belfastas

Mannanan

Gražus bei ištaigingas keltas taps ta transporto priemone, kuria keliaudami nuvyksite į Belfastą. Kaip žinia, kelionė į jį, nėra labai ilga, tačiau  dėl daugybės laisvo laiko praleidimo būdų, kuriuos galite rinktis būdami šiame kelte, net nepastebėsite, kaip prabėgs kelionės valandos.

Bee My Chree

Bee – My – Chree –tai dar vienas, kuriuo gali būti plukdomi šio reiso keleiviai. Jame veikia puikiai įrengta konferencijų salė, kuri idealiai tinka įvairiai veiklai vykdyti: verslo reikalams aptarti, lekcijoms skaityti, prezentacijoms vykdyti ir pan.


LOADING ...