Keltas Meno sala - Berkenhedas

Daglasas yra svarbus jūrų kelias tarp Meno salos ir Airijos, o maršrutas Daglasas – Belfastas puikiai tiks tiems keluautojams, kurie iš šios salos nori atvykti į Airiją. Beje,  būtent iš Belfasto  yra patogu pasiekti ir kitas šios šalies vietas. Dar vienas pastebėjimas yra tas, jog tokia kelionė tikrai nepareikalaus daug jūsų laiko – ji truks tik 2 valandas ir 55 minutes.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Daglaso keltų terminalo              

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel: +44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03, 4.28.24.92

Nežinantys, ką veikti iki išvykimo, turi daug puikių pasirinkimų: išgerti puodelį  kavos ar arbatos, laukimo salėje paskaityti knygą ar žurnalą, o galbūt pasinaudoti internetu ir pasidalinti kelionės įspūdžiais su artimaisiais. Na, o tuo atveju, jei staiga prisiminėte, jog dar trūksta tam tikrų daiktų kelionei, turėsite puikią progą papildyti bagažą, mat čia veikia parduotuvė.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Svarbu įsiminti visą reikšmingą informaciją, kuri yra susijusi su registracija. Jei norite būti tikri, kad niekur nepavėluosite, į keltų terminalą atvykite iki išvykimo likus 1,5 valandos -  būtent tada prasideda registracija. Jos pabaigos laikas yra 25 minutės iki išvykimo.

Atvykstama į Berkenhedo keltų terminalą

Adresas: 12 Quays Terminal, Tower Road, Birkenhead Wirral, CH41 1FE

Tel: pastaba – paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

Berkenhedo keltų terminale veikia mamos ir vaiko kambarys, yra galimybė pasinaudoti internetu. Na, o jei internete neturite laiko ieškoti reikiamos informacijos, nepraleiskite progos užsukti į informacijos biurą ir ten gauti svarbiausius atsakymus į klausimus.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Daglasas – Berkenhedas

Mannanan

Net nepastebėsite, kaip plaukiant šiuo keltu prabėgs laikas ir visa tai todėl, kad šio kelto keleiviams yra siūloma daugybė  puikių pramogų: nuo galimybės įsigyti vienetinių suvenyrų iki galimybės stebėti puikų filmą, skirtą visai šeimai.

Bee My Chree

Šiame kelte  tikrai netrūks gardaus maisto, smagios muzikos ir geros nuotaikos.

Bee – My – Chree –tai dar vienas, kuriuo gali būti plukdomi šio reiso keleiviai. Jame veikia puikiai įrengta konferencijų salė, kuri idealiai tinka įvairiai veiklai vykdyti: verslo reikalams aptarti, lekcijoms skaityti, prezentacijoms vykdyti ir pan.


LOADING ...