Keltas Meno Sala - Dublinas

Daglasas yra svarbus jūrų kelias tarp Meno salos ir Airijos, tuo tarpu maršrutas Daglasas – Dublinas, užtikrins, kad Meno salos gyventojai ar svečiai greitai pasiektų Airiją. Maža to, tai – ypač puiki galimybė greitai pasiekti kelionės tikslą – kelionė jūra užtruks šiek tiek mažiau nei 3 valandas, o šis laikas tikrai neprailgs, kadangi kelto keleiviams bus pasiūlyta daug puikių pramogų ir galimybė skaniai užkąsti.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Daglaso keltų terminalo

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel:+44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03, 4.28.24.92

Daglaso keltų terminale yra viskas, kad jūsų išvykimas į Dubliną būtų sklandus ir patogus: čia veikia parduotuvė, kurioje galėsite įsigyti kelionei būtinų daiktų, pasinaudoti Wi fi internetu ir tokiu būdu suplanuoti tolimesnę kelionės dalį , o galbūt likusį laisvą laiką išnaudoti darbui.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Planuojantys vykti šiuo maršrutu, turėtų dėmesį atkreipti ir į tai, jog registracija yra ypač svarbus procesas, o neatlikus jos laiku, galima netekti teisės keliauti. Labai svarbu įsidėmėti, kad registracija vykstantiems šiuo reisu, prasideda likus 1,5 valandos iki išvykimo ir baigiasi likus 25 minutėms iki išvykimo. Na,  o tiems  asmenys, kurie vyks automobiliu, turėtų prisiminti, kad registracija yra būtina ir automobiliui ir ji baigiasi likus 45 minutėms iki išvykimo.

Atvykstama į Dublino keltų terminalą

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Dublin Port, Terminal No.1 Terminal Road South, Dublin port,Dublin1

Tel: pastaba – paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 53.20.52.54 - 6.11.44.33

Atvykusieji į Dublino keltų uostą turi galimybę išgerti kavos ar arbatos, įsigyti būtiniausių daiktų.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Daglasas – Dublinas

Mannanan

Tai – vienas iš keltų, kuriuo yra plukdomi šio reiso dalyviai. Nuobodžiauti plaukiant šia vandens transporto priemone tikrai neteks, jei esate vienas iš tų žmonių, kuris negali nei dienos be filmų, tuomet tik belieka tik pridurti, kad kelionės metu tikrai galėsite mėgautis filmais, mat šiame kelte veikia net 2 kino teatro salės.

Bee My Chree

Pramogos garantuotos tiek suaugusiems, tiek mažiems.


LOADING ...