Keltas Meno sala - Heishemas

Daglasas yra svarbus jūrų kelias, kuris jungia Meno salą ir Angliją. Iš Daglaso, esančio Meno saloje, organizuojamas maršrutas leidžia greitai bei patikimai atvykti į Angliją. Vienas svarbiausių tokio pasirinkimo privalumų yra tas, kad kelionė keltu leidžia išvengti ilgos, varginančios ir neretai kur kas brangiau kainuojančios kelionės automobiliu. Na, o sugaišti daug laiko keliaujant šiuo reisu tikrai nereikės  - kelionės truks 3 valandas ir 30 minučių ir visą šį laiką galėsite praleisti ypač turiningai.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Daglaso keltų terminalo              

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel: +44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03, 4.28.24.92

Jei liko laiko iki išvykimo   - nepraleiskite progos apsilankyti terminale veikiančioje parduotuvėje – galbūt nuspręsite papildyti kelionės  bagažą, nupirkti išskirtinių suvenyrų namuose laukiantiems šeimos nariams ar save pamaloninti kosmetikos, o galbūt parfumerijos prekėmis.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Planuodami savo kelionę bei išvykimo dieną, prisiminkite, kad bus idealu, jei į keltų terminalą atvyksite 1,5 valandos anksčiau, nei yra nurodytas išvykimo laikas – būtent tuomet prasideda keleivių registracija. Keleiviams, kurie vyksta be automobilių, ji baigiasi likus 25 minutės iki išvykimo, tuo tarpu keleiviams, kurie nori perkelti ir automobilius, registracija  baigiasi likus 45 minutėms iki išvykimo.

Atvykstama į Berkenhedo keltų terminalą

Adresas: Isle Of Man Steam Packet Company Passenger Terminal, South Quay, Heysham, Lancashire, LA3 2XE

Tel: pastaba – paslaugos teikėjas nenurodo teflono numerio.

GPS koordinatės: 54.02.7.58 - 2.54.44.20

Atvykę į Heishemo keltų terminalą rasite mamos bei vaiko kambarį, informacijos biurą, kuriame bus suteikta informacija, padėsianti priimti tik pačius geriausius sprendimus.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Daglasas – Heishemas

Bee My Chree

Šio reiso keleiviai vyksta žavingu Bee-My-Chree keltu, kuriame yra įrengtos ypač kompaktiškos, jaukius viešbučio kambarius primenančios kajutės, organizuojamas aukšto lygio maitinimas (kiekvienas keliautojas gali rinktis iš daugybės patiekalų bei gėrimų, o maistą ruošia garsūs virtuvės šefai), taip pat galima rinktis vieną ar kelias iš daugelio pramogų, kurios puikiai tiks ir mažiesiems keliautojams, ir vyresniems. Kelte veikia ir konferencijų salė.


LOADING ...