Keltas Meno sala - Larnas

Daglasas – svarbi jūrinė jungtis, kuri jungia Meno salą ir Airiją. Tiems, kurie ieško būdų, kaip patogiai atvykti iš Meno salos į Airiją, vertėtų atkreipti dėmesį į maršrutą   Daglasas – Larnas. Tai – keltu vykdomas reisas. Puikia žinia ta,  kad kelionės keltais turi labai daug privalumų, kurių keliautojai netrunka pastebėti ir vis daugiau renkasi šį keliavimo būdą. Svarbiausiais tokio pasirinkimo privalumais neilga kelionės trukmė, nedidelė kaina bei galimybė ypač turiningai praleisti laisvą laiką.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Daglaso keltų terminalo              

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel: +44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03 4.28.24.92

Jei į keltų terminalą atvykote anksčiau nei reikėjo, pirmiausia atlikite registraciją, o likusį laisvą laiką praleiskite mėgaudamiesi puikiais gėrimais, skaitydami knygą, apsipirkdami ar sekdami karščiausias žinias naujienų portaluose.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Išvykimo dieną ypatingą dėmesį skirkite registracijai – pats svarbiausias dalykas yra nevėluoti. Na, o kad išvengtumėte skubos, kurią sukelia vėlavimas ar padarinių, kurie gali gerokai pabloginti jūsų kelionės planus, tokiu atveju bus idealu, jei į keltų terminalą atvyksite likus pusantros valandos iki išvykimo – būtent tuomet ir prasideda registracija. Svarbus yra ir dar vienas dalykas: registracija baigiasi likus 25 minutėms iki išvykimo (tiems keleiviams, kurie vyks be automobilių). Tie keleiviai, kurie vyks automobiliai, turės užregistruoti transporto priemones, o taip pat prisiminti, kad tai reikia padaryti iki išvykimo likus ne mažiau kaip 45 minutėms.

Atvykstama į Larno  keltų terminalą

Adresas: 9 Olderfleet Road Larne Co. Antrim Northern Ireland BT40 1AS

Tel: +44 (0)28 2887 2100

Fax: +44 (0)28 2887 2209

Larno keltų terminale veikia kavinė, Wi fi ryšio internetas, mamos bei vaiko kambarys, internetas.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Daglasas – Larnas

Mannanan

Galite būti tikri – šiuo keltu patiks keliauti tiek jums, tiek jūsų vaikams: tiek jūs, tiek jūsų atžalos galės rinktis labiausiai patikusią pramogą, o po jų – visa šeima galėsite mėgautis puikios kokybės maistu, kurį paruoš virtuvės profesionalai.

Bee My Chree

Tai – dar vienas keltas, kuriuo turėsite galimybę keliauti tuo atveju, jei iš Meno salos panorėsite nuvykti į Airiją.


LOADING ...