Keltas Nantalis – Kapelskaras

Nantalis –  Kapelskaras yra komfortiška ir greita susisiekimo jungtis tarp Švedijos ir Suomijos. Kapelskaras – kelių kryžkelė, esanti vos už valandos kelio nuo Švedijos sostinės – Stokholmo, o Nantali – lyg Suomijos perlas, kuris kasmet, pritraukia tūkstančius turistų dėl lankytinų objektų gausos ir nuostabios gamtos. Tai patogi ir greita kelionė Skandinavijos gyventojams. Smagiai praleistas laikas kelte, kuris trunka apie aštuonias - devynias valandas, praskrieja kaip viena akimirka. Todėl kelionė jūra tampa nepamainoma ir maloni alternatyva varginantiems skrydžiams.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Nantali keleivių terminalo:

Adresas: Satamatie 11, 21100 Naantali, Suomija

GPS koordinatės: 60.4667, 22.0500 

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus dviems valandoms iki išplaukimo, o pasibaigia likus valandai iki išplaukimo.

Po registracijos vyksta keleivių įlaipinimo procedūra. Prie terminalo yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Atvykstama į Kapelskaro keleivių terminalą

Adresas: Kapellskär, 760 15 Gräddö, Švedija

GPS koordinatės: 59.7189, 19.0658

Keltai plaukiantys maršrutu Nantali – Kapelskaras

Nantali – Kapelskaras maršrutu plaukia du šiuolaikiški Finnlines operatoriaus aptarnaujami keltai: Finnclipper ir Finnfellow. Vykstant šiuo maršrutu kelionė trunka aštuonias arba devynias valandas.

Keltais galima plaukti kartu su savo augintiniais. Taip pat laivai yra pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių asmenų poreikių. 

Finnlines keltai Finnclipper ir Finnfellow jau tapo sėkmingos kelionės garantu. Juk laivuose dirbantys virtuvės šefai garsėja profesionalumu ir gebėjimu nustebinti keleivius skaniausiais patiekalais, o barmenai pasiūlyti puikiausius gėrimus. Juolab, už lango kvapą gniaužiantis Baltijos jūros vaizdas užburia.

Keltuose keleiviai kviečiami mėgautis SPA centro malonumais – sūkurinės vonios, baseinai ir masažai, o taip pat atsivežti iš kelionės puikių suvenyrų. Kelto parduotuvėse galima rasti visko ko geidžia širdis – nuo užkandžių ir alkoholio iki tekstilės ir kosmetikos gaminių.

Jeigu norite pailsėti tai galite padaryti kelto jaukiose kajutėse. Rami aplinka ir šilta atmosfera leis palikti visas problemas už durų. Kajutėse veikia bevielis nemokamas Wi-fi interneto ryšys.

Kompanijos siekis užtikrinti smagią ir įsimintiną kelionę jūra. Todėl, visuomet, keleiviai maloniai  nustebinami nuolaidų sistemomis ir įdomiomis akcijomis.


LOADING ...