Keltas Newhaven - Dieppe

Keltų linija Newhaven – Dieppe yra ko gero dažniausiai pasirenkama norint persikelti per Lamanšo sąsiaurį iš Anglijos į Prancūziją. Tai du skirtinguose krantuose esantys uostai, esantys visai nedideliu atstumu ir leidžiančiu patogiai ir greitai persikelti. Newhaven yra vos 80 km nuo Londono, o Dieppe lengvai pasiekiamas tarptautinėmis magistralėmis iš visos Prancūzijos bei Belgijos, Nyderlandų ar Vokietijos.

Maršrutas Newhaven – Dieppe išties patogus daugeliui keliautojų iš Anglijos norinčių persikelti per Lamanšo sąsiaurį į Europą su savo automobiliu. Vos keturios valandos patogiai įsitaisius kelte ir jau pasiekiamas kelionės tikslas. Keltas plaukia 3 kartus per dieną į abi puses.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Newhaven keltų terminalo

Adresas: Newhaven Ferry Port, Railway Approach, Newhaven, East Sussex. BN9 0DF

GPS koordinatės: 50-793457N, 0-053204E​

Newhaven uostas yra nedidelis, tačiau itin judrus, aptarnaujantis didelius keleivių ir krovinių srautus. Tai vienas iš uostų jungiančių Angliją su Prancūzija ir visa Europa. Uostą lengva pasiekti iš Londono, kuris yra vos už 80 km nuo uosto, taip pat geras susisiekimas su Brighton ir Eastbourne.

Keliaujantys iš Didžiosios Britanijos į Prancūziją, pirmiausia praeina pasų kontrolę, tik tuomet vyksta įsiregistravimas į keltą. Rekomenduojama susiplanuoti atvykimą į terminalą taip, jog būtumėte vietoje daugiau nei 45 minutes iki kelto išplaukimo(registracija baigiasi 45 min iki išvykimo) arba 90 min kuomet tikimasi didelio keleivių antplūdžio.

Atvykstama į Dieppe keltų terminalą

Adresas: Dieppe Ferry Port, 7, Quai Gaston Lalitte, 76200, Dieppe.

GPS koordinatės: 49.93363, 1.08805E

Keltų terminale veikia kavinės, WC kambariai.

Keltai plaukiantys maršrutu Dieppe – Newhaven

Keltų liniją Newhaven – Dieppe aptarnauja kompanijos DFDS Seaways keltai Côte d'Albâtre ir Seven Sisters. Modernūs, šiuolaikiniai keltai plaukia maršrutu 3 kart per dieną į abi puses. Keltų išskirtinis bruožas – itin dideli panoraminiai iliuminatoriai, pro kuriuos galima gėrėtis jūros vaizdais bei tolstančiais ar artėjančiais krantais. Šviesiuose ir erdviuose keltuose netrūksta veiklos ir pramogų, čia veikia kavinė, restoranas, baras, vaikams skirtas žaidimų kambarys, o nespėję įsigyti lauktuvių krante, galės tai padaryti kelto dovanų parduotuvėje.  Tai patogūs keltai, tad kelionė bus išties patogi ir pailsėję galėsite tęsti kelionę Europoje.


LOADING ...