Keltas Niukaslis – Amsterdamas

Maršrutas Niukaslis – Amsterdamas puikiai tinka norintiems keliauti su automobiliu per Šiaurės jūrą. Šis maršrutas yra tarsi vartai į Europą ir į populiarus, „karštuosius“ atostogų kraštus – Olandiją, Prancūziją, Belgiją, Vokietiją. Keliaujant savo automobiliu po Europą galima pamatyti daug daugiau, o turint omeny puikią Europos kelių būklę, kelionė tikrai bus patogi.

IJmuiden uostas į kurį įplauksite atvykus į Amsterdamą, yra visai šalia svarbiausių Europos vietų. Roterdamas vos už valandos kelio, o Briuselis ir Briugė mažiau nei už 3 valandų kelio. Taigi iš Amsterdamo veda visi geriausi ir greičiausi keliai į Europos didmiesčius. Tačiau ir pats Amsterdamas vertas dėmesio bei bent trumpo sustojimo pasižvalgyti įdomiame ir daugiakultūriniame, šiuolaikiniame didmiestyje.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Tarptautinio keltų terminalo North Shieldse

Adresas: International Passenger Terminal, 6EEd, North Shields NE29, Didžioji Britanija

GPS koordinatės: 54.992686 -1.451979

Visai šalia Niukaslio miesto centro, North Shieldse yra įsikūręs Tarptautinis keltų terminalas. Iš šio keltų terminalo išplaukia keltai į Amsterdamą.  Šiame terminale galima rasti visas reikiamas paslaugas, be įprastų uosto paslaugų yra ir valiutos keitimo biuras, baras, pardavimo automatai bei kambariai kūdikių pervystymui. Netoli terminalo įsikūręs ir prekybos centras.

Atvykstama į Felison keltų terminalą Ijmuidene

Adresas: Sluisplein 55, 1975 AG IJmuiden, Nyderlandai

GPS koordinatės: 52.463277 4.585628

Visai šalia Amsterdamo įsikūrusiame mažame miestelyje Ijmuidene yra Felison keltų terminalas į kurį reguliariai plaukia keltai iš Niukaslio. Mažame miestelyje – mažas treminalas, tačiau jis puikiai atlieka pagrindines funkcijas, jame yra kavinukė, kurioje be kavos ar arbatos rasite bei skanių užkandžių, terminale yra neįgaliesiems pritaikyti WC bei motinos ir kūdikio kambariai patiems mažiausiems keliautojams.

Keltai plaukiantys maršrutu Niukaslis - Amsterdamas

Niukaslis – Amsterdamas maršrutu reguliariai plaukia kompanijos DFDS Seaways keltai. Kasdien į abi puses plaukiantys keltai (viso plaukia 9 kartus per savaitę), leidžia per kiek daugiau nei 16 valandų pasiekti Amsterdamą. DFDS Seaways keltai plaukiantys šiuo maršrutu, kaip ir apskritai visi kompanijos keltai, yra modernūs, tvarkingi bei patogūs. Keltuose veikia restoranas, baras, įrengtos jaukios kajutės, o mažiesiems keliautojams skirtas žaidimų kambarys. Keltai pritaikyti ir keliaujantiems neįgaliesiems bei keliautojams su augintiniais.


LOADING ...