Keltas Nyneshamnas – Liepoja

Maršrutas keltu Nyneshamnas – Liepoja vienas populiariausių susisiekimo jungčių tarp Latvijos ir Švedijos. Abiejų šalių uostai yra strategiškai labai patogiose vietose. Nineshamnas netoli Stokholmo. Todėl itin patogus vykstantiems iš Norvegijos bei Švedijos,  o Liepoja yra netoli Rygos ir Lietuvos, bei Estijos. Todėl itin patogus kelionės būdas Baltijos šalių ir Rytų Europos gyventojams. Vienuolikos valandų kelionė, kurios metu galite smagiai papramogauti ar ramiai pailsėti, pralekia kaip viena akimirka. Kita vertus, kelionė keltu yra puiki galimybė keliauti savu transportu ir su savimi pasiimti augintinius.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Nyneshamnas

Adresas: Skyttens Hälls väg 10, 149 30 Nyneshamnas, Švedija
GPS koordinatės: N 58° 54.589', E 17° 57.446'

Keleivių terminale atliekamos pagrindinės registracijos procedūros. Taip pat jame galima rasti kavinukę, parduotuvėlę, taksomatą. Terminalas yra pritaikytas prie judėjio negalią turinčių poreikių.  

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus trims valandoms iki kelto išplaukimo, baigiasi likus vienai valandai iki kelto išplaukimo. Paskutinioji valanda skirta keleivių laipinimo procedūroms.

Atvykstama į Brīvostas iela

Adresas: Brīvostas iela 14a, LV-3405, Liepoja, Latvija. 
GPS koordinatės: 56.5292309, 20.9984457

Keltų terminale yra restoranas, bankomatas, belaidis Wi- fi interneto ryšys, liftas, mamos ir vaiko kambarys.

Keltas plaukiantys maršrutu Nyneshamnas – Liepoja

Maršrutu Nyneshamnas – Liepoja plaukia šiuolaikiškas Stena line keltas Stena Flavia. Keliauti šiuo keltu vienu metu gali net aštuoni šimtai trisdešimt keleivių. 

Moderniu keltu plaukiantiems keleiviams nėra jokių bagažo apribojimų. Kelte yra puikios kajutės, bei restoranai, kuriuose galėsite skaniai pavakarieniauti, papietauti arba papusryčiauti.

Stena Flavia kelto bare keleiviai kviečiami atsigaivinti skaniais gėrimais su milžinišku vynų ir alaus rūšių asortimentu arba paskanauti kavos bei arbatos. Rezervuojant bilietus turėsite galimybę pasinaudoti specialiu Stena Flavia pasiūlymu ir mėgautis užkandžiais nemokamai.

Kelte įrengtos specialios kajutės keliaujantiems su naminiais gyvūnais bei neįgaliesiems – tereikia pasirinkti atitinkamus bilietus pirkimo metu. Vaikų žaidimų kambaryje visuomet klega vaikų juokas.

Keliaudami jūra nepraleiskite progos išeiti į atvirą denį ir pasigrožėti nepakartojamu jūros vaizdu, pasimėgauti bangų muša, įkvėpti gaivaus oro.

 

 


LOADING ...