Keltas Nyneshamnas – Ventspilis

Maršrutas keltu Nyneshamnas – Ventspilis yra patogi susisiekimo jungtis tarp Švedijos ir Latvijos. Baltijos šalių gyventojams tai greitai ir komfortiškas būdas pasiekti Skandinaviją, ypatingai Stokholmą, kuris nuo Nineshamno yra nutolęs vos penkiasdešimt kilometrų. Skandinavijos gyventojams tai vienas puikiausių susisiekimo būdų su Baltijos šalimis. Ventspilis yra vos už kelių valandų kelio nuo Latvijos sostinės – Rygos, Lietuvos ir Estijos. Kelionė trunka vienuolika valandų, kurių metų galėsite ramiai pailsėti,  kelionę tęsti pasisėmus naujų jėgų.  Taip pat keliauti galite savo automobiliu, todėl nuvykus nereiks ieškoti transporto nuomos punkto.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Nyneshamno

Adresas: Skyttens Hälls väg 10, 149 30 Nyneshamnas, Švedija

GPS koordinatės: 58.54.589 17.57.446

 Keleivių registracija vyksta Cargo (keleivių) terminale. Jame rasite jaukią kavinę, galėsite naudotis bevieliu Wi-fi interneto ryšiu, taip pat prireikus įsigyti kelionei būtinų daiktų ar suvenyrų parduotuvėje.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija prasideda 3 val. iki kelto išplaukimo, baigiasi likus dviem valandom iki kelto išplaukimo.

Atvykstama į Dārzu iela

Adresas: Dārzu iela 6, LV-3601, Ventspilis, Latvija 

GPS koordinatės: 57.3983862, 21.5695485

Kelto terminaals yra netoli miesto centro.

Keltas plaukiantys maršrutu Nyneshamnas – Ventspilis

Maršrutu Nyneshamnas – Ventspilis plaukia net trys modernūs ir jaukūs Stena line keltai: Ask, Stena Flavia ir Scottish Viking.

Keltais gali plaukti net 830 keleivių, kurie gali puikiai pailsėti jaukiose kajutėse arba sėdimose vietose, salone. Kajutėse yra įrengti: puikūs vonios kambariai, televizija, mini-baras ir kiti patogumai.

Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu. Tą patį padarykite, jeigu ruošiatės keliauti su augintiniais.

Laivuose veikia puikūs barai ir restoranai, įskaitant savitarnos restoraną, elegantišką restoraną, kuriame keleiviai kviečiami paskanauti gurmaniškų patiekalų, o taip pat restoraną, kurio meniu sudarytas pagal visų šalių virtuvių šedevrų pavyzdžius, o maistą ruošia patyrę virtuvės šefai.

Vaikai puikiai praleis laiką vaikų žaidimų kambaryje, o tėveliai bus kviečiami atsipalaiduoti SPA centre.

Apart daugybės pramogų, visuomet smagu išeiti į atvirą denį ir pasigrožėti jūros panorama bei bangų muša. 


LOADING ...