Keltas Oslas – Frederikshaunas

Oslas – Frederikshaunas yra greitas ir ekonomiškas susisiekimo maršrutas tarp Šiauriausios Europos valstybės ir Danijos. Ši susisiekimo jungtis ne tik patogiausia abiejų Skandinavijos šalių gyventojams, tačiau ir turistams, keliaujantiems iš Skandinavijos į centrinę Europą. Maloniai praleistas laikas kelte mainais į ilgą ir nuobodų skrydį lėktuvu arba net kelių dienų nepatogią kėlionę automobiliu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Oslo keleivių terminalo:

Adresas: Akershusstranda 31, skur 42, 0150 Oslas („Stena Line“ terminalas Oslo), Norvegija

GPS koordinatės: 59.903897,10.742526 

Keleivių registracija prieš išvykstant

Įlaipinimo pirmenybe norintys pasinaudoti keleiviai turėtų registraciją “Stena line” keltų terminale

atlikti ne vėliau nei likus dviem valandoms iki numatyto kelto išvykimo.

Keleiviai atvykę automobiliais gali palikti savo transporto priemonę ilgalaikėje ar trumpalaikėje stovėjimo aikštelėje. Abi aikštelės yra mokamos, o susimokėti galima automate grynais pinigais. Tikslios kainos nurodytos stovėjimo vietoje. 

Atvykstama į Frederikshauno uostą:

Adresas: Færgehavnsvej 10, 9900 Frederikshavn, Danija

GPS koordinatės: 10.54365, 57.43459

Keltai plaukiantys maršrutu Oslas – Frederikshaunas

Oslas – Frederikshaunas maršrutu plaukia Stena line keltas Stena Saga. Tai modernus ir šiuolaikiškas keltas, kuriame rasite puikias pramogas, erdves vietas ramiam poilsiui. Keltu vienu metu gali plaukti net iki dviejų tūkstančių keleivių, o taip pat juo keliauti gali keleiviai norintys drauge į kelionę pasiimti augintinius. 

Stena Saga

Kol mažieji dalyvaus teatralizuotose vaidinimuose ar žais spalvingame vaikų žaidimų kambaryje, suaugusieji kviečiami į atvirą denį pasigrožėti jūros vaizdu. Taip pat kelte Stena Saga keleiviai gali neribotą laiką praleisti video žaidimų salone, šokti niekada nenutylančioje šokių salėje, bei mėgautis gyvo garso koncertais.

Norintys atgauti jėgas laukiami milžiniškame SPA centre, kuriame galima ne tik paplaukioti baseinuose, tačiau ir pasimėgauti vandens bei aromaterapijos procedūromis, o profesionalai atliks Jūs viso kūno masažą.

Po puikių SPA procedūrų keleiviai yra kviečiami pasimėgauti gurmaniškais patiekalais, užkandžiais ir gėrimais restoranuose.

Kelte Stena Saga veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys, todėl galėsite pabaigti darbus arba sekti planetos aktualijas.

Norintys produktyviai išnaudoti laiką keleiviai turės galimybę kelte esančiose parduotuvėse įsigyti reikiamų suvenyrų, kosmetikos, kelionei būtinų daiktų ir sutaupyti iki keturiasdešimt procentų pirkinių vertės.

Tuo tarpu, kiekvienas norintis ramybės  pailsės ir pasimėgaus tyla ar paskaitys įdomią knygą erdviose kajutėse ir poilsio vietose.


LOADING ...