Keltas Oslas – Kopenhaga

Keliaujantiems ne tik iš Norvegijos į Daniją, tačiau ir pvz.,  vykstantiems iš Didžiosios Britanijos į Švediją, maršrutas Oslas – Kopenhaga yra itin patogus būdas keliauti savo automobiliu. Oslas yra vos už 128 km nuo Švedijos sienos, o Švediją nuo Danijos skiria Eresūno tiltas. Daniją nuo Jungtinės Karalystės skiria keliasdešimt kilometrų, kuriuos per kelias valandas galima nuplaukti kompanijos DFDS Seaways keltais.

Keltas į Kopenhagą išplaukia po pietų, už nugaros palikdamas įspūdinguosius Oslo fjordus. Kitą rytą keltas jau atvyksta į Kopenhagą, tad pailsėjus patogiame ir šiuolaikiškame kelte, galima tęsti kelione nuosavu automobiliu po Skandinavijos perlą Kopenhagą. Kelionės keltų trukmė yra apie 17 valandų.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Oslo keltų terminalo

Adresas: Akershusstranda 31,  0150 Oslo, Norway.

GPS koordinatės: 59-91273N, 10-74609E 

Įsiregistravimas prasideda 11:00, Įlaipinimas pradedamas 15:15, o vartais užsidaro 16:15. Atvykite bent 45 min prieš įlaipinimo pabaigą, kad užtektų laiko registracijai ir nereikėtų skubėti .

Oslo keltų terminalas nėra didelis, įrengtas patogus laukiamasis, yra tualetas, galima įsigyti kavos. Šalia terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė, tačiau vertėtų atkreipti, jog joje ribotas vietų skaičius. Galima naudotis ir 10 minučių kelio pėstute nuo terminalo esančiomis mokamomis stovėjimo aikštelėmis.

Atvykstama į Kopenhagos keltų terminalą

Adresas: Copenhagen International Ferry Port ,  30 Dampfærgevej, DK-2100 Copenhagen, Denmark.

GPS koordinatės: 55-41.933N 12-34.692E​

Keltai plaukiantys maršrutu Oslas – Kopenhaga

Maršrutu Oslas  - Kopenhaga reguliariai plaukia kompanijos DFDS Seaways keltai Pearl Seaways ir Crown Seaways. Šie laivai gali talpinti per  1700 keleivių. Abu keltai jau ilgus metus plaukia Skandinavijos vandenyse, o 2014 metais iš pagrindų atnaujinti ir pritaikyti maršrutui Oslas – Kopenhaga. Įrengti pasitelkus naujausias technologijas ir atsižvelgiant į maršruto specifiką. Skoningai įrengtos, su įvairiems poreikiams pritaikytomis kajutėmis, erdvios, šviesios ir jaukios kelto bendrosios patalpos puiki vieta praleisti vakarą ir naktį prieš tęsiant kelionę. Pagal geriausias DFDS Seaways tradicijas, keltuose Čia veikia barai, kavinės, restoranai, įrengtos jaukios vietos pasisėdėjimams prie kavos puodelio, vaikų žaidimo aikštelės, dovanų parduotuvės.


LOADING ...