Keltas Oslas – Kylis

Maršrutas Oslas - Kylis vienas populiariausių maršrutų. Juk Oslas yra Norvegijos sostinė – ekonominis centras su daugybe kultūrinių objektų bei lankytinų vietų. Kylis – svarbus ir strategiškai patogioje vietoje esantis uostas. Iš jo patogu tęsti kelionę į Centrinę Europą.

Kelionė šiuo maršrutu trunka apie aštuonias valandas. Tad išplaukus vakare, ryte, jau pasieksite kitą Baltijos jūros krantą. Svarbiausia, kad kelionės metu galėsite ramiai pailsėti ir atgauti jėgas. Dar niekada kelionės nebuvo toks malonus ir pramogų kupinas užsiėmimas. Kita alternatyva – varginanti – skrydžiai su neprognozuojamais kaimynais ir ilgomis kelionėmis iš oro uosto į miesto centrą.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Osle

Adresas: Color Line AS, Hjortnes, 0115 Oslo, Norvegija.

GPS koordinatės: 59.905647, 10.741310

Keleivių registracija išvykstant

Keleiviai be transporto priemonių privalo praeiti patikrinimo procedūrą ne vėliau nei valandą iki laivo išplaukimo. Keleiviai su transporto priemonėmis privalo būti patikrinami ne vėliau nei likus dviem valandoms iki išplaukimo. Vykstantys su grupėmis arba konferencijomis privalo atlikti registracijos procedūrą ne vėliau nei 90 min. iki kelto išplaukimo.

Registracijos metu privaloma pateikti pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Jeigu keliaujate su augintiniais reikia turėti dokumentus, kurių gali reikalauti valstybės, į kurią vykstate, uoste.

Registracijos metu privaloma pateikti pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę.

Atvykstama į Norwegenkai

Adresas: Color Line GmbH, Norwegenkai, 24143 Kiel-Gaarden

GPS koordinatės: 54.316310, 10.139230

Šalia terminalo yra mokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Keltai plaukiantys maršrutu Oslas- Kylis

Kylis – Oslas maršrutą aptarnauja kompanijos Color Line keltai: Color Magic ir Color Fantasy. Tai nauji laivai, kuriuose yra paruoštas visas pramogų kompleksas:

  • Laivas Color Fantasy yra lyg parduotuvių rojus. Čia galima įsigyti įvairiausių daiktų pigiau. Kita vertus, keltas Color Fantasy yra tobulai subalansuotas kelionės būdas, taupantiems laiką. Čia yra milžiniška konferencijų salė. Todėl Jums niekas netrukdys pabaigti darbo projektus.
  • Kelte Color Magic yra paruoštos net kelios kajučių kategorijos. Taip pat poilsio zonos. Laive veikia SPA centras. Čia keleiviai kviečiami atsipalaiduoti saunoje, sūkurinėje vonioje ir baseine. Kelte yra vandens atrakcionų parkas. Vienos šauniausių pramogų vaikams laukia vaikų žaidimų erdvėje. Tuo tarpu tėveliai kviečiami pasimėgauti taure vyno, kelto bare.

LOADING ...