Keltas Paldiski – Kapelskaras

Maršrutas keltu Paldiski – Kapelskaras yra populiari jungtis tarp Švedijos ir Estijos arba Rytų Europos. Baltijos jūros šalių gyventojams šis maršrutas yra patogus susisiekimas su Švedija, ypač sostine Stokholmu, kuri yra vos už 90 km nuo Kapelskaro. Atstumas nuo Kapelskaro uosto iki kitų svarbių didmiesčių: iki Uppsla - 92 km, iki Karlstad - 374 km, iki Oslo - 594 km. O ir Paldiski yra tik 50 km nuo Estijos sostinės. Tad maršrutas išties patogus daugeliui keliautojų, kurie ieško patogaus būdo perplaukti Baltijos jūrą.  Vos 9 valandų kelionė patogiai įsitaisius kelte ir jau pasiekiamas kelionės tikslas.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Keltų terminalo Paldiski

Adresas: DFDS Seaways OÜ, Notrhern Port of Paldiski, Peetri 11, 76805 Paldiski, Estija

GPS koordinatės: 5.20.50.62 24.3.28.56

Keleivių terminalas atlieka tik pagrindines registracijos funkcijas, tačiau jame galima rasti kavinukę, parduotuvėlę, taksomatą. Keltų atvykimo ir išvykimo metu galima naudotis patalpomis ir praėjimais neįgaliesiems.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija prasideda 3 val. iki kelto išplaukimo, baigiasi 1 val. iki kelto išplaukimo.

Atvykstama į Kapelskaras

Adresas: DFDS Seaways AB, Kapellskärs hamn, 760 15 GRÄDDÖ 76015 Gräddö, Švedija.

GPS koordinatės: platuma: 59.43.05.8 19.0.58.0

Keltų terminale yra restoranas, bankomatas, belaidis internetas, liftas.

Keltas plaukiantys maršrutu Paldiski – Kapelskaras

Maršrutu Paldiski – Kapelskaras plaukia DFDS Seaways keltas Liverpool Seaways.  Sąlyginai nedidelis, 1997 metais pastatytas keltas gali pervežti 312 keleivių. Tai šiuolaikinis keltas, užtikrinantis patogią kelionę.

Kelte yra įrengtos 276 vietos kajutėse bei 36 sėdimų vietų salone. Pagal geriausias kompanijos DFDS Seaways tradicijas ir kokybės standartus, kelte įrengtos specialios kajutės keliaujantiems su naminiais gyvūnais bei neįgaliesiems – tereikia pasirinkti atitinkamus bilietus pirkimo metu arba susisiekti su bilietus parduodančia agentūra. Kad kelionė neprailgtų, Liverpool Seaways kelte veikia jaukus Kapitono baras su gausia alaus kolekcija tikriems gurmanams, savitarnos restoranas nepaliks nė vieno alkano, o vaikų žaidimų kambaryje visuomet klega vaikų juokas. Kelte Liverpool Seaways tikrai netrūksta veiklos, o norintys pailsėti gali jaukiai įsitaisyti patogiose kajutėse.


LOADING ...