Keltas Pembrokas - Rosleras

Pembrukas – jūrinė jungtis tarp Jungtinės Karalystės ir Airijos. Tik šiek tiek daugiau nei 7 000 gyventojų turintis Velso miestas Pembrukas, turi uostą, iš kurio vykdomi reisai tam tikromis kryptimis. Vienas iš jų yra maršrutas Pembrukas – Rosleras, kurį vykdo pasaulyje populiari airių kompanija Irish Ferries

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Pembruko keltų terminalo:

Adresas: Pembroke Port, The Dockyard , Pembroke Dock Pembrokeshire United Kingdom SA72 6TD

GPS koordinatės: 51.67604 4.9158

Tel: +44 (0)1646 696631

Keltų terminale rasite kavinių bei parduotuvių, erdvių laukimo salių. Keltų bilietus galite įsigyti internetu – tai puiki galimybė taupyti savo laiką ir pinigus. Tuo atveju, jei planuojate vykti kartu su naminiais gyvūnais, apie tai turėtumėte pranešti rezervacijos metu. Visi papildomi mokesčiai jau yra įskaičiuoti į bilieto kainą. Kelto keleiviai su savimi gali pasiimti reikiamą kiekį rankinio bagažo.

Keleivių registracija išvykstant:

Keleivių registracija prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo. Keleivių įlaipinimas prasideda likus pusei valandos iki išvykimo.

Atvykstama į Roslero keltų terminalą:

Address: Rosslare Harbour, Rosslare,Co. Wexford

GPS koordinatės: 52.15.20  6.20.04

Tel: +353 818 22 33 46

Email: rosslarefreight@irishferries.com

Fax: +353 53 913 35 44

Pirmoji vieta, kuri jus pasitiks atvykus  į šį miestą, yra Roslero keltų terminalas. Čia rasite jaukią kavinaitę, kurioje galėsite išgerti kavos ar arbatos, pasinaudoti mamos bei vaiko kambariu, Wi fi interneto ryšiu. Jei liko laiko, jį galėsite praleisti  jaukioje bei erdvioje laukimo salėje.

Keltas plaukiantis maršrutu Pembrokas - Rosleras

Plaukiama ypač prabangiu keltu Isle of Inishmore. Tokiame dideliame kelte yra ir daug sprendimų, kurie užtikrins viską, ko reikia, kad jūsų kelionė būtų kokybiška ir nepakartojama: 7 tipų kajutės saugos jūsų asmeninius daiktus; suteiks galimybę prigulti ir atgauti jėgas, atsigaivinti vonioje arba prisėsti išgerti arbatos; vienoje iš kelių kelte esančių kavinių ar restoranų tikrai rasite sau patinkantį meniu; o pramogų, kuriomis galite mėgautis plaukdami šiuo keltu, sąrašas taip pat ilgas – baras, siūlantis paragauti spalvingų kokteilių; parduotuvė, kurioje galite įsigyti tiek mielų smulkmenų, tiek ypač prabangių prekių; vaikų žaidimų kambarys, kuriame atrakcijos keičia viena kitą. 


LOADING ...