Keltas Plimutas - Roskofas

Plimutas yra jūrinis kelias tarp Anglijos bei Prancūzijos. Šis jūrų kelias gali tapti idealiu variantu visiems tiems, kurie  ieško būdų, kaip iš Anglijos atvykti į Prancūziją. Nors iš Anglijos į Prancūziją skrenda įvairių avia linijų lėktuvai, nesunku pastebėti, kad lėktuvų bei keltų kovoje nugali pastarieji. Taip pat yra todėl, kad būtent keltai turi puikių privalumų, kuriais negali pasigirti  lėktuvai: tik keliaudami keltu jūs turėsite puikią galimybę patogiai miegoti ar kvėpuoti grynu oru, žaisti biliardą ar klausytis gyvos muzikos, apsipirkti. Maža to, keliauti keltu neretai yra kur kas pigiau, be to, galima grožėtis nuostabiais vaizdais, kurių nepamatysite keliaudami jokia kita transporto priemone.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Roskofas keltų terminalo

Adresas: Port du Bloscon, 29680 Roscoff, Prancūzija

Tel: +33 2 98 61 27 85

GPS koordinatės:  53.800651,-4.064941

Išvykstantys iš šio keltų terminalo, turi galimybę naudotis vaiko ir mamos kambariu, internetu ar užsukti į kavinę, kurioje ras ne tik puikių kavos gėrimų, bet ir skanių užkandžių.

Keleivių registracija pries išvykstant

Į keltų terminalą vertėtų atvykti likus ne mažiau kaip valandai iki išvykimo, tuo tarpu registracija prasideda pries dvi valandas.

Atvykstama į Plimutas keltų terminalą

Adresas: Brittany Ferries, Millbay, Plymouth, Devon

Tel: +44 (0)330 159 7005

GPS kooordinatės:  50.367898,-4.153077

Plymouth keltų terminale rasite jaukią kavinę, mamos bei vaiko kambarį, parduotuvę, kurios asrotimentą sudaro būtiniausios prekės. Taip pat veikia internetas, kuris suteiks dar daugiau pasirinkimo galimybių: galėsite planuoti kelionę, sužinoti svarbiausias naujienas, užsisakyti viešbutį ir pan.

Keltai plaukiantys maršrutu Plimutas - Roskofas

Pasirinkę šį maršrutą, plauksite vienu iš trijų puikių keltų, užtikrinsiančių kokybišką poilsį ir malonias pramogas visos kelionės metu. Visuose keltuose yra įrengtos kajutės, kuriose  patogiai jausis bet kokio amžiaus keliautojas. Pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti galėsite viename iš kelių puikių restoranų arba kavinių. Laisvą laiką leisti kelte tikrai nebus nuobodu – tereikia užsukti į vieną iš kelių barų, kuriame jūsų lauks ir puiki muzika, ir gardūs kokteiliai. Jei vykstate su augintiniu, tokiu atveju verta prisiminti, kad kiekviename iš šių trijų  keltų yra daug erdvės, kurios skirtos pasivaikšiojimams su naminiais gyvūnais. Trumpai tariant, šiuose keltuose yra viskas, kad jūsų kelionė būtų patogi, įsimintina ir smagi.


LOADING ...