Keltas Plimutas - Santanderas

Plimutas – svarbus jūrų kelias, jungiantis dvi šalis ir atveriantis galimybę pasiekti dar daugiau Europos šalių. Ispanija jau ilgą laiką yra viena populiariausių krypčių Europoje. Kaip žinia, šią šalį galima pasiekti įvairiais būdais ir įvairiomis transporto priemonėmis, o vienas yra kelionė keltu. Belieka tik daryti išvadą, kad būtent toks keliavimo būdas turi tiek daug privalumų, kiek  jų negali paisūlyti jokia kita keliavimui skirta transport priemonė: galimybė išvengti skrydžio baimės, laiko bei fizinių jėgų taupymas, galimybė ypač turiningai leisti kelionės laiką- tokie yra svarbiausi šio pasirinkimo privalumai. Tačiau tai dar ne viskas – kelionę keltu galite planuoti bet kokiu sau patogiu laiku: 7 dienas per savaitę, 24 valandas  per parą.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Plymouth keltų terminalo

Adresas: Millbay, Plymouth, Devon, PL1 3EW

GPS koordinatės:  50.367898,-4.153077

Tel: +44 (0)330 159 7005

Keltų terminale rasite ne tik informacinius stendus, bet ir parduotvuę, kurioje galėsite įsigyti maisto ir ne maisto gaminių, mielų suvenyrų tiems, pas kuriuos vykstate, pasinaudoti internetu ir sužinoti, kokie orai jus pasitiks Santander ar karščiausias šalies, į kurią ir vykstate,  naujienas.

Keleivių registracija pries išvykstant

Atvykti reikėtų maždaug dviem valandomis anksčiau, nei yra nurodytas išvykimo laikas ant bilieto – būtent tokiu metu prasideda  registracija. Atvykę į terminalą sekite ženklus tam, kad lengvai rastumėte registracijos vietą.

Atvykstama į Santander keltų terminalą

Adresas: Estacion Maritima, Santander, 39002

GPS koordinatės:  3.460381,-3.805193

Tel: +34 902 108 147

Santander keltų terminalas jus pasitiks jaukiomis bei erdviomis laukimo salėmis, o aiškiai bei nuosekliai išdėstyti informaciniai ženklai leis suprasti, kaip pasiekti kitus svarbius taškus. Taip pat veikia parduotuvė, kavinė, mamos ir vaiko kambarys, vonios kambarys.

Keltai plaukiantys maršrutu Plimutas - Santanderas

Šiuo maršrutu plaukia prabangus ir ištaigingas keltas Pont Aven, kelionė šiuo keltu sukuria visas sąlygas idealiam poilsiui. Neretai yra sakoma, kad kelionė viena ar kita transporto priemone, o ypač tokiu atveju, jei yra keliaujama pirmą kartą, sukuria labai didelį ir ilgai neišblėstantį įspūdį, tačiau  dėmesį yra būtina atkreipti į tai, kad puikias emocijas pajusti privers ir atskiri kelionės momentai. Vienu iš jų taps plaukimas Pont Aven keltu.


LOADING ...