Keltas Plimutas - Sen Malo

Sen Malo yra svarbi jūrinė jungtis tarp dviejų šalių. Abi šalys yra gausiai yra lankomos turistų, todėl svarbu pasirinkti geriausią keliavimo būdą. Jei ieškote geriausių sprendimų sau ir kartu su jumis keliaujantiems asmenims, dėmesį vertėtų atkreipti į keliones keltu – tai yra  tobulai tinkantis kelionės būdas tiems, kurie nori greitos, saugios, patogios bei įdomios kelionės.  Maža to, palyginus su kitais kelionės būdais, toks keliavimo būdas neretai kainuoja kur kas pigiau.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Plimutas keltų terminalo

Adresas: Brittany Ferries, Millbay, Plymouth, Devon

Tel: +44 (0)330 159 7005

GPS kooordinatės:  50.367898,-4.153077

Šiame kelte rasite viską, ko reikia, kad toliau tęsti kelionę būtų patogu: informacijos centrą, kuriame bus suteikta visa reikalinga informacija apie šį keltų terminalą bei miestą; mamos ir vaiko kambarį. Išgerti gardžios kavos arba arbatos pakvies netoliese esanti jauki kavinė. Veikia interneto ryšys – jei visi procesai jau yra atlikti ir turite keliasdešimt laisvų minučių, praleiskite jas naudodamiesi internetu.

Atvykstama į Sen Malo keltų terminalą

Adresas: Gare Maritime du Naye, St Malo, 35400

Tel: +33 (0)2 99 40 64 41

GPS koordinatės: 48.642572,-2.024215

Sen Malo keltų terminalas nudžiugins jus ne tik puikia savo išvaizda, jaukiomis laukimo salėmis, kurios primins jūsų namų svetainę, bet ir puikiai veikiančiu internetu, kuris suteiks dar daugiau galimybių įdomiai bei naudingai praleisti laisvą laiką. Informacijos centre bus suteikta visa reikalinga informacija apie šį keltų terminalą bei miestą.

Keltai plaukiantys maršrutu Plimutas - Sen Malo

Keleiviai turi galimybę plaukti vienu iš dviejų keltų – Pont Aven  ir Armorique. Suteikiamas apgyvendinimas vienoje iš kelių tipų kajučių, veikia restoranai, barai, kavinės, keleiviai gali leisti laiką kino teatre, SPA centre, vaikų žaidimų kambariuose ir  pan. Galima drąsiai teigti, jog kelionė tokiu keltu tikrai neprailgs, bet ir prilygs puikioms trumpoms ir įsimintinoms atostogoms. Neliks pamiršti ir jūsų augintiniai- keltuose yra daug zonų, kurios skirtos pasivaikščiojimams su augintinu. Taigi, beliks tik mėgautis puikiais vaizdais bei maloniai draugija.


LOADING ...