Keltas Portsmutas - Džersis

Portsmutas – jūrų kelias tarp dviejų ypač populiarių pasirinkimų: Džersio salos bei Anglijos. Visais laikais keliautojai, kurie nori iš šalies atvykti į vieną ar kitą salą, turi robotą skaičių pasirinkimo variantų. Taip yra todėl,  kad aplinkybė, jog salos yra supamos iš visų pusių vandens, gerokai sumažina būdų, kaip patekti, skaičių. Belieka tik pasakyti, kad kelionės keltais sumažina šios problemos mąstą – keltai atveria kur kas daugiau galimybių keliaujantiems žmonėms. Nesunku pastebėti, kad problemos sprendimas yra galimas ir tiems žmonėms, kurie iš Anglijos nori atvykti į Džersį – reisas Portsmutas – Sent Helieras yra tobulai tinkantis pasirinkimas.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Portsmuto keltų terminalo

Adresas: Portsmouth International Port George Byng Way Portsmouth Hampshire PO2 8SP

Tel: 02392 865164

Jei liko laiko  iki išvykimo, o registracijos procesas jau baigtas, atminkite, jog keltų terminale gali užsiimti įvairia veikla: ne tik skaityti savo mėgstamą knygą, klausytis muzikos, bet ir dirbti kompiuteriu, pasimėgauti kava ar arbata, apsilankyti parduotuvėje.

Registracija prieš išvykstant

Prieš išvykstant yra būtina užsiregistruoti. Registracija prasideda likus dviem valandoms iki reiso pradžios. Jei vyksite automobiliu, užregistruokite ir transporto priemonę.

Atvykstama į Sent Heliero keltų terminalą

Adresas: The Elizabeth Terminal St Helier Jersey

Tel: 01534 601000

Sent Heliero keltų terminale veikia nedidele kavinukė, Wi fi ryšio internetas. Nespėjusieji išsikeisti pinigų reikiama valiuta, tai galės padaryti valiutos keitykloje. .

Keltai plaukiantys maršrutu Portsmutas  - Sent Helieras

Condor Liberation

Tie, kuriems jau teko galimybė plaukti šiuo nuostabiu keltu, jau nekantriai laukia dar vienos kelionės moderniuoju Condor Liberation. Ir nieko keista, kodėl taip yra – tai vienas geriausias vertinamų keltų visoje Europoje.

Condor  Rapide

Šis keltas jau perplukdė daugybę tūkstančių keleivių, ir, akivaizdu, kad nežadama sustoti. O kaip gi kitaip  - juk žodis greitis yra užfiksuotas net ir šio kelto pavadinime.

Commodare Clipper

Visai šeima netrūks puikių ir įsimintinš pramogų tuo atveju, jei bus plaukima šiuo keltu: tėveliams skirtas puikus laisvalaikio klubas, tuo tarpu mažieji galės mėgautis stebėdami nuotaikingus animacinius filmukus. Po smagių pramogų – visa šeima galės mėgautis virtuvės šefų paruoštu maistu.


LOADING ...