Keltas Portsmutas – Fišburnas

Portsmutas yra  svarbi jūrinė jungtis tarp Anglijos ir Vaito salos. Belieka tik pastebėti, kad kelionės iš šio uosto ypač palengvina visų keliautojų, kurie nori patekti į Vaito salą, dalią. Taip yra todėl, kad šis pasirinkimas turi labai daug puikių privalumų, kuriuos netruks apstebėti ir įvertinti kiekvienas keliautojas. Maža to, būtent šie puikūs privalumai gali tapti ta priežastimi, dėl kurios norėsite keliauti dar ir dar kartą bei šią kelionę rekomenduosite kitiems. Taigi, kokie yra šio pasirinkimo privalumai? Jų tikrai netrūksta  - kelionė yra ypač patogi – kadangi keliaujama puikios kokybė keltu; atitinka keliautojų poreikius, kadangi egzistuoja didelis išvykimo laikų pasirinkimas bei ypač trumpa,  nes trunka tik 45 minutes. Akivaizdu, jau žinote būdą, kaip iš Portsmuto į Fišburną nuvykti greitai ir patogiai.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Portsmuto keltų terminalo

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 23 9229 7391

GPS koordinatės: 50.49 1.05

Šio miesto keltų terminalas turi viską, ko reikia, kad jūsų išvykimas iš Portsmuto būtų sklandus ir patogus: jūsų laukia jauki kavinė, Wi fi ryšio internetas, o taip pat ir mamoms bei vaiko kambarys.

Keleivių registracija  prieš išvykstant

Vienas svarbiausių procesų, kurį turi atlikti kiekvienas keliautojas yra registracija. Verta  prisiminti, kad ji prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo. Taigi, atsižvelgiant į tai, verta planuoti savo išvykimo dieną.

Atvykstama į Fišburno keltų terminalą

Adresas: Fishbourne Ln, Fishbourne PO33 4EU, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 871 376 1000

GPS koordinatės: 50.72  1.22

Fišburno keltų terminalas yra nedidelis bei jaukus, tačiau turi viską, ko reikia, kad turistai jaustųsi patogiai: nuo kavinės iki automobilių saugojimo aikštelės.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Portsmutas - Fišburnas

Šiuo reisu plaukia du šios kompanijos keltai. Tai – keltas St Cecilia ir  St Faith

St Cecilia

Jei kelionė yra trumpa, tai dar nereiškia, jog ji  gali būti nepatogi – kelionės komfortas yra vienas svarbiausių dalykų. Belieka tik pridurti, kad šis keltas tai tikrai užtikrina.

St Faith

Tai – dar vienas keltas, kuriuo yra plukdomi šio reiso keleiviai. Gražus, erdvus ir sumaniai suprojektuotas – tokios yra svarbiausios šio kelto savybės.


LOADING ...