Keltas Portsmutas - Gernsis

Portsmutas yra labai svarbus jūrų kelias – būtent jis jungia Angliją ir visame pasaulyje puikiai žinomą Gernsio salą. Kadangi Gernsis yra sala, iš visų pusių supama vandens, galimybės ją pasiekti yra labai ribotos. Būtent dėl šios priežasties, kelionė keltu yra idealus pasirinkimas tuo atveju, jei galvojate, kaip iš Anglijos pateikti į Gernsį.  Tačiau tai – dar ne viskas: yra dar kelios puikios žinios: pirmoji iš jų yra ta, kad reisai yra vykdomi kiekvieną savaitės dieną, todėl bus labai patogu planuoti keliones; antroji – kelionės truks vos 3 valandas, todėl nepareikalaus  daug jūsų brangaus laiko.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Portsmuto keltų terminalo

Adresas: Portsmouth International Port George Byng Way Portsmouth Hampshire PO2 8SP

Tel: 02392 865164

Šiame keltų terminale rasite kavinę, kurioje jūsų lauks ir įvairūs karšti gėrimai, ir gardūs užkandžiai, o taip pat ir mamos  bei vaiko kambarį, valiutos keityklą,  turėsite galimybę naudotis Wi fi ryšio internetu.

Registracija prieš išvykstant

Kiekvienas, kuris vyksta šiuo maršrutu, turi užsiregistruoti. Tą patį padaryti teks ir su automobiliu, jei planuojate vykti juo. Na, o pasirinkusiems priešingą variantą, t.y., vyksiantiems be transporto priemonės, verta prisiminti, jog ją galima palikti  automobilių stovėjimo aikštelėje. Svarbu prisiminti, kad registracija prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo, todėl tinkamai planuokite savo laiką.

Atvykstama į Sent Piter Porto keltų terminalą

Adresas: White Rock St. Peter Port Guernsey

Tel: 01481 729666

Atvykę į keltų terminalą, nepraleiskite progos  pailsėti po kelionės ir išgerti puodelį kavos, ar  taurę gaivių gėrimų. Taip pat veikia valiutos keitykla, Wi fi  ryšio internetas.

Keltai plaukiantys maršrutu Portsmutas – Sent Piter Portas

Condor Liberation

Keliauti tokiu moderniu ir nauju keltu yra tikrų tikriausias malonumas, kuris tikrai nepaliks abejingų.

Condor  Rapide

Tai – ypač greitai jūros bangas skrodžiantis keltas, todėl savo kelionės tikslą pasieksite nesugaišdami tam daug laiko.

Commodare Clipper

Pramogos, pramogos, pramogos... Šis malonus žodis vilioja kiekvieną, kuris mėgsta keliauti ar nori smagiai gyventi. Šis kompanijos keltas pasiūlys visą puokštę puikių pramogų, tad jums beliks tik išsirinkti, kuris laisvo laiko praleidimas yra iš tiesų vertas jūsų dėmesio.


LOADING ...