Keltas Portsmutas - Kanai

Portsmutas - jūrinė jungtis tarp Anglijos ir Prancūzijos, kurios dėka saugiai, patikimai bei greitai –vos per 6 valandas iš vienos šalies nuvyksite į kitą.   Tik 6 valandos  - tiek laiko tereikia, kad Anglijos svečiai bei gyventojai pasiektų Prancūziją. Maža to, keliaujantiems bus pasiūlytas  ne vienas būdas, kaip turiningai bei naudingai praleisti šį laiką. Kiekvienas, nepriklausomai nuo savo pomėgių, turės galimybę  kelionės  laiką leisti taip, kaip patinka.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Portsmutas keltų terminalo

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Didžioji Britanija

Tel: +44 23 9229 7391

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Kad išvykimas iš šio keltų terminalo būtų patogus ir sklandus, nepraleiskite progos  išgerti karštos kavos ar arbatos, pasinaudoti Wi fi ryšio internetu, kuris leis patikimai planuoti tolesnę kelionės eigą, surasti reikiamą informaciją. Keltų terminalas yra suprojektuotas taip, jog keliauti patogu ir neįgaliesiems. Veikiantis internetas suteikia  galimybę tvarkyti darbo reikalus.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus vos kelioms valandoms iki reiso. Keleiviai gali keliauti kartu su savo nuosavais automobiliais arba palikti juos automobilių saugojimo aikštelėje. Norint išvengti keblumų, stovėjimo vietą reikėtų rezervuoti iš anksto, kadangi vietų skaičius yra ribotas.

Atvykstama į Kanai keltų terminalo

Adresas: Quai de Vendeuvre, 14000 Caen, Prancūzija

Tel: +33 2 31 95 24 47

GPS koordinatės: 49.284013,-0.249698

Atvykus į šį keltų terminalą, jus pasitiks erdvios laukimo, kavinės. Sumanūs sprendimai užtikrina, kad po keltų terminalą keliauti bus patogu ir neįgaliems asmenims.

Keltai plaukiantys maršrutu Portsmutas - Kanai

Šiuo maršrutu plaukia du ypač dideli bei įspūdingi šios kompanijos keltai – Mont St Michael ir Normandie. Šiame kelete rasite viską, ko reikia, kad kelionė būtų  patogi ir įsimintina. Šiek tiek daugiau informacijos apie Mont St Michael vandens transporto priemonę: vienu metu šia transporto priemone gali  keliauti 2 200 keleivių, telpa 800 automobilių, įrengtos 224 kajutės. Šiuo maršrutu Normandie keltas keleivius plukdo jau nuo 1991 metų. Nors kelionės šiuo keltu vykdomos palyginti jau seniai, keleiviai apie jį pateikia tik pačius geriausius atsiliepimai, o nuolat atsinaujinantis galimų pramogų sąrašas užtikrina, kad bus išvengta monotonijos.  Jame rasite kajutes, restoranus, kajutes, parduotuvę.


LOADING ...