Keltas Portsmutas - Raidas

Portsmutas yra svarbus jūrų kelias, kuris jungia dvi kryptis,  viena iš jų yra ypač populiari. Tai – Anglija ir Vaito sala. Kelionės patogiais katamaranais  į salą suteikia daug naujų spalvų. Tai, jog kelionė trunka tik 22 minutes, yra tik vienas šio pasirinkimo pliusų. Iš tiesų pliusų yra dar daugiau: vienas iš jų yra tas, kad keliaudami stilingais katamaranais jūs galite mėgautis kur kas kokybiškesniais kelionės vaizdais. Maža to, ne ką mažiau svarbus  yra ir kitas elementas: kelionę iš Portsmuto, esančio Anglijoje, į Raidą, esantį Vaito saloje, galite planuoti bet kuriuo, sau patogiu metu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Portsmuto keltų terminalo

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 23 9229 7391

GPS koordinatės: 50.49 1.05

Ką kiekvienas keliautojas gali rasti Portsmuto keltų terminale? Jame yra įgyvendinti infrastruktūriniai sprendimai, kurių gali prireikti turistui: terminale veikia Wi fi ryšio internetas, kavinė, parduotuvė, informacijos centras, mamos ir vaiko kambarys.

Keleivių registracija  prieš išvykstant

Prisiminkite, jog vienas svarbiausių dalykų išvykimo dieną yra registracija – būtent ji reikalinga ir jums, ir jūsų automobiliui (jei keliauti žadate juo), kad išvykimas būtų sklandus. Belieka tik pridurti, kad registracijos procesas likus dviem valandoms iki išvykimo. Na, o planuojantys vykti be automobilio, transporto priemonę gali palikti saugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Atvykstama į Raido keltų terminalą

Adresas: Ryde Pier Head Catamaran Terminal, Ryde Pier Head, The Esplanade, Ryde, Isle of Wight, PO33 2HF.

Tel: pastaba- paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 50.7271 1.1618

Raido keltų terminale veikia  kavinė, informacijos centras.

Keltai, plaukiantys maršrutu Portsmutas – Raidas

Pasirinkę šį maršrutą keleiviai plaukia vienu iš dviejų stilingų katamaranų -  Wight Ryder I ir Wight Ryder II.

Wight Ryder I

Stilingas, žavingas, baltos spalvos katamaranas, turintis puikiai įrengtą interjerą – būtent taip pat galima apibūdinti šią vandens transporto priemonę.

Wight Ryder II

Šis katamaranas nepasiūlys galimybės leisti laiką kajutėje ar erdviame restorane, tačiau tokių pageidavimų ir nekelia keleiviai, kadangi kelionė  šiuo manevringu katamaranu trunka tik 22 minutes.


LOADING ...