Keltas Pulas - Džersis

Pulas yra svarbus jūrų kelias tarp Džersio ir Anglijos. Visi keliautojai puikiai žino, kad keliavimas, kuomet vienas iš kelionės tikslų yra sala, paprastai būna labai apsunkintas – ribota judėjimo galimybė. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad keltai puikiai sprendžia šią problemą – būtent keltų dėka atvykti į salą yra labai paprasta, tereikia pasirinkti tinkamą maršrutą. Akivaizdu, kad viena stokių maršrutų yra ir Pulas – Sent Helieras, kurio dėka ypač paprasta iš Anglijos atvykti į Džersį.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Pulo keltų terminalo

Adresas: The Passenger Terminal New Harbour Road South Hamworthy Poole Dorset BH15 4AJ

Tel: 01202 207215

Šis keltų terminalas gali pasiūlyti viską, ko reikia keliautojui, kad jo kelionė ar tam tikra jos dalis, būtų sklandi: čia rasite kavinę, Wi fi ryšio internetą, mamos ir vaiko kambarį, valiutos keityklą, o tai pat  ir informacijos biurą, kuriame jums bus suteikta visa svarbi informacija, kurios dėka galėsite lengvai planuoti savo kelionę.

Registracija prieš išvykstant

Registracijos procesas yra vienas svarbiausių procesų, kurio išvengti nepavyks nė vienam keliautojui – jei prieš išvykdami neužsiregistruosite, jūs tiesiog neteksite teisės keliauti. Akcentuoti reikia tai, jog šis procesas prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo. Jei vykstate su automobiliu, tokiu atveju registracija būtina ir transporto priemonei.

Atvykstama į Džersio keltų terminalą

Adresas: The Elizabeth Terminal St Helier Jersey

Tel: 01534 601000

Keltai plaukiantys maršrutu Pulas -  Sent Helieras

Sent Helieras pasitiks puikiai įrengtu keltu terminalu, kuriame rasite viską, ko reikia, ko ik gali reikėti keliaujančiam asmeniui: čia veikia Wi fi ryšio internetas, kavinė, mamos bei vaiko kambarys, internetas.

Condor Liberation

Naujas ir prabangus, komfortabilus ir saugus –būtent šie epitetai geriausiai apibūdina  šį Condor ferries keltą. Keliavę juo kartą, norėsite keliauti dar ir dar.

Condor  Rapide

Tai yra viena greičiausių transporto priemonių, kokia tik gali būti skirta kelionėms vandeniu. Jei esate vienas iš tų keliautojų, kuris mėgsta keliaudamas taupyti laiką, galite būti tikri, kad su Condor Rapide neteks nusivilti.

Commodare Clipper

Smagios akimirkos ir geras laikas yra garantuotas tiems, kurie keliaus šia įspūdinga vandens transporto priemone.


LOADING ...