Keltas Pulas – Gernsis

Pulas - ypač svarbi jūrinė jungtis tarp Anglijos ir labai populiarios, o kartu ir vaizdingos salos – Gernsio. Tiems, kurie vis dar neranda sprendimo, kaip iš Anglijos atvykti į Gernsį,  belieka tik pranešti gerą žinią – kasdien iš Pulo į Gernsį  vykdomo reisai leis pasiekti šią salą bet kurią reikiamą dieną. Ypač patrauklus reisų grafikas labai palengvins jūsų kelionės planavimą. Kelionės trukmė nėra ilgas  - maždaug 3 su puse valandos, kurias galėsite išnaudoti ypač turiningai.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Pulo keltų terminalo

Adresas: New Harbour Road South, Hamworthy Poole Dorset BH15 4AJ

Tel: 01202 207215

Pulo keltų terminale yra viskas, ko reikia, kad jūsų išvykimas iš Anglijos būtų sklandus: nespėjusieji išgerti kavos, galės tai padaryti kelte veikiančioje kavinėje; tie, kurie nespėjo suplanuot kelionės, galės pasinaudoti internetu, tuo tarpu mamoms, keliaujančios su vaikais, yra skirtas mamoms ir kūdikio kambarys.

Registracija prieš išvykstant

Atminkite, jog registracija yra pradedama likus kelioms valandoms iki laiko, kuris ant bilieto yra pažymėtas išvykimo laiku. Jei planuojate vykti kartu su automobiliu, teks užregistruoti ir transporto priemonę. Na, o, jei planuojate be jo, palikite jį automobilių saugojimo aikštelėje.

Atvykstama į Sent Piter Porto keltų terminalą

Adresas: White Rock St. Peter Port Guernsey

Tel: 01481 729666

Sent Piter Porto keltų uostas jus džiugins ne tik puikiai įrengtu interjeru ir erdviomis laukimo salėmis. Nenorintys leisti jose, gali užsukti į dar jaukesnę kavinaitę, kurioje ras karštos kavos bei arbatos, gardžių pyragaičių. Mamoms, kurios keliauja su kūdikiais, yra skirtas mamos ir vaiko kambarys.

Keltai plaukiantys maršrutu Pulas- Sent Piter Portas

Condor Liberation 

Pats naujausias šios kompanijos keltas nustebins jus puikiai išvaizda bei moderniu interjeru, todėl norėsite jame praleisti kaip įmanoma daugiau laiko.

Condor  Rapide

Greitis, saugumas bei laiko patikrinta klasika – būtent taip galima apibūdinti šį kompanijos Condor ferries keltą.

Commodare Clipper

Esate iš tų, kurie mėgsta laiką leisti ramiai? O galbūt priešingai – negalite gyventi be aktyvių pramogų? Visai nesvarbu,  kokie yra jūsų norai plaukdami šiuo žaviu keltu, turėsite galimybę laiką leisti taip, kaip esate įpratę.


LOADING ...