Keltas Pulas - Sent Malo

Pulas yra svarbus jūrų kelias tarp dviejų  ypač populiarių šalių – Anglijos ir Prancūzijos. Būtent iš Pulo yra vykdomas reisas į Sent Malo. Paprastai reisas yra vykdomas net 4 kartus persavaotę, todėl keliaujantys asmenys turi didelė pasirinkimo laisvę. Dar viena džiugi detalė: kelionė trunka vos tris vlanda,s todėl tam, kad iš Anglijos atvyktumėte į Prancūziją, tikrai nereikės sugaišti daug laiko, juo labiau, kad šias tris valandas galėsite išnaudoti ypač turiningai.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Pulo keltų terminalo

Adresas: The Passenger Terminal New Harbour Road South Hamworthy Poole Dorset BH15 4AJ

Tel:  01202 207215

Jei nespėjote įsigyti kelionei būtinų daiktų ar suvenyrų namuose likusiems artimiesiems – ne problema: reikalingų pirkinių galite įsigyti kelte veikiančioje parduotuvėje. Tiems, kurie nespėjo pasistiprinti prieš kelionę, verta užsukti į čia veikiančią kavinę – rasite gardžių patiekalų ir gėrimų.

Registracija prieš išvykstant

Kiekvienas, kuris vyksta šiuo reisu, turi užsiregistruoti, o tuo atveju, jei vykstama automobiliu, būtina užregistruoti ir transporto priemonę. Rasti registracijos vietą nesunku – tereikia sekti informacinius ženklus.

Atvykstama į Sent Malo keltų terminalą

Adresas: Gare Maritime du Naye St Malo 35400

Tel: (02) 99 40 78 10 arba (0) 825 135 135

Atvykę į Sent Malo keltų terminalą rasite informacijos biurą, kuriame visa svarbi informacija, padėsianti planuoti tolimesnę kelionės eigą, bus suteikta nemokamai. Taip pat veikia ir kavinė, mamos ir vaiko kambarys.

Keltai plaukiantys maršrutu Pulas - Sent Malo

Condor Liberation

Condon Liberation yra vienas iš trijų kompanijos Condor ferries keltų, kuriuo plaukia šio reiso dalyviai. Nuostabus interjeras ir sumanūs techniniai sprendimai užtikrins, kad kelionė bus puiki.

Condor  Rapide

Rinkitės vieną iš daugelio pramogų – pramogos skirtos tiek jums, tiek kartu su jumis keliaujančioms atžaloms. Smagiai papramogavę, užsukite papietauti – čia jūsų laukia įvairūs patiekalai bei atskiras meniu jūsų mažiesiems.

Commodare Clipper

Nors kelionė vykstantiems šiuo reisu trunka tris valandas, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jame tiek pramogų, jog galbūt net nepakaks visos kelionės trukmės tam, kad išbandytumėte visas kelto siūlomas pramogas.


LOADING ...