Keltas Pulas - Šerburgas

Pulo uostas yra jungtis tarp dviejų, ypač svarbių Europos  taškų – Anglijos ir Prancūzijos. Ja keliaudami, užtruksite tik šiek tiek daugiau nei 4 valandas. Tiek laiko reikia, kad iš vienos šalies atvyktumėte į kitą. Belieka tik pastebėti, kad nemaža dalis  žmonių yra linkę galvoti, kad laikas, kuris praleidžiamas kelionė, yra menkavertis laikas – neva vienintelis tikslas, kuris pasiekiamas yra tas, kad atvykstama iš vienos vietos į kitą. Vis dėlto, tokiai nuomonei yra svarbu paprieštarauti, kadangi iš tiesų šis laikas yra kur kas naudingesnis nei atrodo iš pirmo žvilgsnio: taip leisdami laiką ne tik pasieksite kelionės tikslą, bet ir turite galimybę užsiimti įvairia veikla (bendrauti, skaityti, žiūrėti filmus, dirbti, apsipirkti ir pan.).

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama  iš Poole keltų terminalo

Adresas: New Harbour Rd, Poole BH15 4AJ, Didžioji Britanija

GPS koordinatės: 50.708915,-1.992525

Tel: +44 330 159 5000

Veikia internetas, mamos  ir vaiko kambarys, kavinė.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Norintys keliauti šiuo reisu, turėtų atvykti maždaug dviem valandomis anksčiau, nei yra nurodytas išvykimo laikas – būtent tokiu metu prasideda keleivių registracija. Keliautojai gali vykti su automobiliais arba palikti juos stovėjimo aikštelėje. Siekiant išvengti nepatogumų, stovėjimo aikštelės vietą reikėtų rezervuoti  kaip įmanoma anksčiau. Bus idealu, jei tai padarysite bilieto pirkimo metu.

Atvykstama  į Cherbourg keltų terminalą

Adresas: Terminal Transmanche, Quai de Normandie, 50100 Cherbourg, Prancūzija

GPS koordinatės: 49.644577,-1.605079

Tel: +33 2 33 43 23 87

Keltų terminale yra įrengta parduotuvė, kavinė, mamos ir vaiko kambarys, vonios kambarys, veikia internetas.

Keltai plaukiantys maršrutu Pulas - Šerburgas

Šiuo maršrutu plaukia keltas The Barfleur. Tai - 1992 metais pastatytas, 1999 metais renovuotas keltas, kuriuo vienu metu gali plaukti 1212 keleivių, 590 automobilių. Reikia akcentuoti, kad šis keltas yra tas keltas, kuris iki 2007 metų buvo tituluojamas kaip didžiausias keltas iš visų, kurie atplaukdavo į Poole uostą. Šiandien kiekvienas, kuris keliauja tokiu keltu, pripažįsta, kad kelionė juo buvo vienas įsimintiniausių gyvenimo įvykių.


LOADING ...