Keltas Putgardenas – Rodbis

Putgardenas – Rodbis maršrutas yra patogi susisiekimo jungtis, jungianti Vokietiją su Danija. Šis maršrutas garantuoja greitą ir malonią kelionę Jums patogiu metu į visai šalia nuo Putgardeno, esantį buvusį Hanzos miestą – Liubeką ir vos už kelių valandų kelio nuo Kopenhagos – Danijos sostinės – esantį jaukų Rodbio uostą. Kelionė jūra yra lyg puikių įspūdžių ir nepakartojamų akimirkų garantas, nes keltuose keleivių laukia didelis spektras pramogų ir restoranų.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Putgardeno keleivių terminalo:

Adresas: Puttgarden Fährhafen, Fehmarn, 23769, Vokietija.

GPS koordinatės: 54.5045° / 11.2285°

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių su automobiliais registracija prasideda likus 15 min. iki išvykimo pagal grafiką, o keleivių, kurie įsigijo FLEX bilietą registracija prasideda likus penkioms minutėms iki išvykimo. Rekomenduojama atvykti keliomis miniutėmis anksčiau, dėl klaidų tikimybės.  

Užsakant bilietus uoste gali atsirasti prievolė sumokėti administracinį mokestį 7 Eur. Užsakius bilietus internete tokios prievolės nėra.

Atvykstama į Rodbio keleivių uosto terminalą:

Adresas: Rodbyhavn port, Østre Kaj 3, Rødby 4970, Danija.

GPS koordinatės: 54.6565309 L/ 11.3514490 E.

Keltai plaukiantys maršrutu Putgardenas - Rodby

Putgardenas – Rodby maršrutu plaukia kompanijos „Scandlines” keltai. Kas pusę valandos išvyksta net penki keltai, kuriais kelionė trunka iki valandos (45 min.).

 Tai modernūs ir jaukūs keltai: „Scandlines” keltai: Deutschland, Prinsesse Benedikte, Schleswig-Holstein, Prins Richard, Holger Danske.

Deutschland

Jaukus keltas, kurio keleiviai nuolat stebinami naujausiais patiekalais - virtuvės šefų sukuriamais stebuklais. Kelte veikia baras, kuriame keleiviai kviečiami paskanauti gėrimais, paragauti saldžių desertų ir gaivių užkandžių.

Prinsesse Benedikte

Laivas, kuriame yra puikios parduotuvės, valiutos keitykla ir konferencijų salės. Jums nereiks daugiau skubėti ar dėl ko nors nerimauti.

Schleswig-Holstein

Šis jūros gražuolis yra ramaus poilsio mėgėjų rojus. Čia keleiviai ras poilsio zoną, didelį TV ekraną, kuris itin pravers per dideles sporto varžybas, ir kitus keleivių pamėgtus bei įvertintus patogumus.

Prins Richard

Laivas Prins Richard patiks šeimoms su mažais vaikais. Juk čia yra žaidimų erdvė, vaikų žaidimų kambarys. Taip pat jaukūs restoranai, žaislų parduotuvės, vaikų pervystymo kambarys ir kitos paslaugos.

Holger Danske

Kelte Holger Danske rasite lošimo automatus, poilsio erdvę, puikų barą ir stalo žaidimams ar piknikui skirtą zoną.


LOADING ...