Keltas Raidas - Portsmutas

Raidas yra svarbus jūrų kelias, kuris jungia Angliją ir Vaito salą. Jei manote, kad kelionė iš salos į žemyną yra labai nepatogi, tokią nuomonę pakeisite vos tik išgirsite apie galimybę keliauti reisu Raidas – Portsmutas. Kuo ypatingas yra šis pasirinkimas ir kodėl verta jį rinktis? Ypatingas jis yra tuo, jog turi daug puikių privalumų, kuriuos netrukus iš išvardinsime. Bene pats svarbiausias iš jų yra tas, jog kelionė labai  labai trumpa  - ji trunka tik  22 minutes – lygiai tiek pat laiko, kiek reikia mėgaujantis išgerti kavos puodelį. Tačiau tai  - dar ne viskas: šios kelionės metu yra plaukiama ne tik įprastais keltais, o moderniais katamaranais, todėl tai kelionei suteikia ypatingo žavesio.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Raido keltų terminalo

Adresas: Ryde Pier Head Catamaran Terminal, Ryde Pier Head, The Esplanade, Ryde, Isle of Wight, PO33 2HF.

Tel: pastaba- paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 50.7271 1.1618

Mažame ir jaukiame Raido keltų terminale rasite ne tik informacijos centrą, kuriame jums bus pateikti atsakymai į visus iškilusius klausimus, bet ir turėsite galimybę išgerti gėrimų.

Keleivių registracija  prieš išvykstant

Ypatingą dėmesį yra būtina skirti registracija, o svarbiausia – spėti ją atlikti laiku. Registracija prasideda likus dviem  valandoms iki išvykimo. Jei planuojate vykti automobiliu, registracija bus reikalinga ir jam. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog planuojantys vykti be transporto priemonės, ją gali palikti saugomojoje automobilių aikštelėje.

Atvykstama į Portsmuto keltų terminalą

Adresas: Whale Island Way, Hampshire, Portsmouth PO2 8EB, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 23 9229 7391

GPS koordinatės: 50.49 1.05

Portsmuto keltų terminale veikia kavinė, mamos ir vaiko kambarys, parduotuvė.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Raidas - Portsmutas

Reiso dalyviai yra plukdomi dviem  puikiais katamaranais  - Wight Ryder I ir Wight Ryder II.

Wight Ryder I

Keliaudami jaukiu, tvirtu, kokybišku bei stabiliu katamaranu turėsite galimybė dar geriau matyti puikius vaizdus, nei tai galėtumėte daryti keliaudami keltu.

Wight Ryder II

Svarbiausi  vandens transporto priemonės akcentai – jaukumas, stabilumas ir erdvumas.


LOADING ...