Keltas Raidas - Southesas

Raidas yra svarbus jūrų kelias tarp dviejų  krypčių – Vaito salos ir Anglijos. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog nemaža dalis keliautojų galvoja, kad keliavimas į salas yra labai nesklandus ir nepatogus. Galbūt būtų galima rasti ir tokių atvejų, tačiau gera žinia yra ta, kad didelė dalis kelionių atvejų į salas yra ypač patogūs, o reisas Raidas - Southesas yra dar vienas patogus, sklandus ir greitas kelionės variantas. Taigi, jei ieškojote būdų, kaip greitai, patogiai bei sklandžiai nuvykti į Portsmutą iš Raido, galite būti tikri, jog tokį būdą jau radote.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Raido keltų terminalo

Adresas: Quay Road, Ryde, Isle of Wight, PO33 2HB

Tel: pastaba  - paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 50.7271 1.1618°

Nedidelį plotą užimantis Raido terminalas  turi viską, ko reikia keliautojams: čia rasite ir kavos gėrimų aparatą, ir Wi fi ryšio internetą, ir informacijos centrą, į kurį verta užsukti visiems, ieškantiems geriausių sprendimų savo kelionei.

Keleivių registracija  prieš išvykstant

Registracija šio reiso dalyviams prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo, tad ši detalė yra labai svarbi visiems, kurie planuoja savo išvykimo dieną. Registracijos vietą atrasti nesunku, tereikia tik sekti informacines nuorodas, esančias keltų terminale.

Atvykstama į Southesas keltų terminalo

Adresas: Southsea, Clarence Esplanade, Southsea, Portsmouth.  PO5 3AD.

Tel: pastaba  - paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 50.49 1.05

Portsmuto keltų terminalas yra pirmoji vieta, į kurią pateksite atvykę į šį miestą. Jame rasite ne tik informacijos centrą, kuriame jums bus suteikta visa reikalinga informacija, bet ir jaukią kavinę.

Keltai, plaukiantys maršrutu  Raidas - Southesas

Express

Nedidelis, tačiau labai jaukus, puikios išvaizdos bei didelį greitį išvystantis keltas yra puikus pasirinkimas, užtikrinantis saugumą, stabilumą bei greitį.

Freedom 90

Tai – dar vienas keltas, kuriuo yra plukdomi šio reiso dalyviai, yra Freedom 90. Jei siektumėte išvardinti visas teigiamas šio kelto savybes, sąrašas būtų iš tiesų ilgas: tvirtas, stabilus, puikios išvaizdos, klasikinio stiliaus,  patogiai įrengtas. Belieka tik  daryti išvadą, kad tokiu keltu norėsis keliauti dar ir dar kartą.


LOADING ...