Keltas Rionė – Kiogė

Maršrutas Rionė – Kiogė yra greita ir patogi susisiekimo jungtis tarp Jutlandijos ir Danijai priklausančios Bornholmo salos. Kiogė yra vos keturiasdešimt kilometrų nutolęs miestas nuo šalies sostinės – Kopenhagos. Tai judrus uostamiestis, kuris palaiko keltų jungtis su visomis skandinavijos šalimis. Tuo tarpu Rionė yra lyg vartai į Bornholmo salą. Tai vienintelis salos uostas ir beveik vienintelis (dar yra oro uostas) susisiekimo būdas su žemynine Skandinavija.  Uostas palaiko keltų jungtis su Vokietija, Švedija ir k.t. Kelionė šiuo maršrutu trunka penkias valandas ir 30 min. Tačiau smagiai pramogaujant laikas neprailgsta.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Rionės keleivių terminalo:

Adresas: Munch Petersens Vej 2, Rionė, Danija.

GPS koordinatės: 55.100873, 14.691620

Prie terminalo pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė, terminale – jauki kavinė.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių su automobiliais ir be jų registracijos laikas pasibaigia likus dviems valandoms iki laivo išplaukimo (laikas gali keistis, todėl rekomenduojama jį patikrinti dar bilietų rezervacijos metu).

Prie keltų terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje galėsite palikti transporto priemonę, jeigu nuspręstumėte vykti be jos. Taip pat keleivių terminale rasite jaukią kavinę. Pailsėkite joje, belaukiant kelionės pradžios. Pabaigus keleivių registraciją prasideda įlaipinimo į keltą procedūra.

Atvykstama į Havnen 39 keltų terminalą:

Adresas: Koge Havn, Havnen 39, Kiogė, Danija.

GPS koordinatės:  55.455591, 12.194368.

Prie terminalo pastato yra mokama automobilių stovėjimo aikštelė. Sumokėti už paslaugą galima tik grynais pinigais.

Keltai, kurie plaukia maršrutu Rionė – Kiogė

Maršrutu Rionė – Kiogė plaukia keltas Hammerodde. Maršrutą aptarnauja Bornholmstrafikken keltų operatorius. 2005 – ais metais pastatytas ir po penkių metų atnaujintas keltas yra ramios kelionės garantas. Čia nėra trankių klubų ar muzikos erdvių, kuriose keleiviai galėtų šėlti per naktį. Tačiau keleiviai kviečiami į jaukią poilsio zoną, kurioje jie gali pažaisti stalo žaidimus ar smagiai praleisti laiką (paskaityti knygą, pasišnekučiuoti su visu biūriu draugų, šeima). Kelte Hammerodde keleivių laukia vaišės restorane ir platus prekių (kosmetikos, maisto ir parfumerijos gaminių) asortimentas parduotuvėse. Taip pat:

  • Keltu Hammerodde keliauti galima su augintiniais.
  • Keltas pritaikytas prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių.
  • Keliauti galima nuosavu transportu.

LOADING ...