Keltas Rionė - Ystadas

Maršrutas Rionė – Ystadas yra greitas būdas iš Danijai priklausančios Bornholmo salos nuvykti į vos už 60 km. nuo antro pagal dydį Švedijos miesto Malmės esantį Ystadą. Tuo tarpu, Rionė yra vienintelis salos uostas. Jis palaiko keltų jungtis su Vokietija, Kioge ir kitais strategiškai svarbiais uostais. Tačiau apart patogaus maršruto ir trumpos kelionės pasirinkimas keliauti jūra turi visą galybę papildomų privalumų. Keliauti jūra galima su nuosavu transportu. Jums nereikia rūpintis kas laikinai pasirūpins Jūsų augintiniu, nes jis gali vykti su Jumis. Kelionės metu galite atsipalaiduoti ir pramogauti. Todėl kiek daugiau nei valanda jūroje prabėga nepastebimai.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Rionės keleivių terminalo:

Adresas: Munch Petersens Vej 2, Rionė, Danija.

GPS koordinatės: 55.100873, 14.691620

Prie terminalo pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė, terminale – jauki kavinė.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių su automobiliais ir be jų registracijos laikas pasibaigia likus dviems valandoms iki laivo išplaukimo (laikas gali keistis, todėl rekomenduojama jį patikrinti dar bilietų rezervacijos metu).

Prie keltų terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje galėsite palikti transporto priemonę, jeigu nuspręstumėte vykti be jos. Taip pat keleivių terminale rasite jaukią kavinę. Pailsėkite joje, belaukiant kelionės pradžios. Pabaigus keleivių registraciją prasideda įlaipinimo į keltą procedūra.

Atvykstama į Ystado Keltų Terminalą:

Adresas: Hamntorget 2, Ystad 271 39, Švedija

GPS Koordinatės: 55.426628, 13.824770

Prie keleivių terminalo pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Keltas plaukiantis maršrutu Rionė – Ystadas

Supergreitas keltas Villum Clausen aptarnauja maršrutą Rionė – Ystadas. Kompanijos Bornholmstrafikken laivas šį maršrutą nuplaukia per vieną valandą ir 20 min. Kruizinis laivas Villum Clausen buvo pastatytas 2000 metais, o vėliau 2004 m. ir 2005 m. modernizuotas. Juo vienu metu gali plaukti daugiau nei tūkstantis keleivių (1 055) ir visuomet jiems pagelbėti pasiruošęs personalas.

Kelionės laivu Villum Clausen metu būtinai skirkite laiko pietums, pusryčiams ar vakarienei restorane arba užkandžiams ir puodeliui kavos bufete. Laive veikianti parduotuvė gali pasigirti dideliu prekių asortimentu. Tad nepraleiskite progos įsigyti naudingų daiktų ir sutaupyti, nes gaminiai parduodami pigiau nei krante.

Leiskite sau patirti visus gražiausius kelionės malonumus.


LOADING ...