Keltas Rionė – Zasnicas

Maršrutas Rionė – Zasnicas yra praktiškai vienintelis susisiekimo būdas tarp Danijai priklausančios Bornholmo salos ir Centrinėje Europoje karaliaujančios Vokietijos. Kelionė šiuo maršrutu trunka apie 3 val. 20 min., o laivas krantus palieka net du kartus per dieną. Kelionės metu galite mėgautis jūra, linksmai pramogauti ir skanauti gurmaniškus patiekalus.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Rionės keleivių terminalo:

Adresas: Munch Petersens Vej 2, Rionė, Danija.

GPS koordinatės: 55.100873, 14.691620

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių su automobiliais ir be jų registracijos laikas pasibaigia likus dviems valandoms iki laivo išplaukimo (laikas gali keistis, todėl rekomenduojama jį patikrinti dar bilietų rezervacijos metu).

Prie keltų terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje galėsite palikti transporto priemonę, jeigu nuspręstumėte vykti be jos. Taip pat keleivių terminale rasite jaukią kavinę. Pailsėkite joje, belaukiant kelionės pradžios. Pabaigus keleivių registraciją prasideda įlaipinimo į keltą procedūra.

Atvykstama į Zasnico keltų terminalą:

Adresas: Fährfaren Sassnitz-Mukran, Hafeneingangsgebäude 20, Zasnicas, Vokietija

GPS koordinatės: 54.486667, 13.583306

Keltai plaukiantys maršrutu Rionė – Zasnicas

Maršrutą Rionė – Zasnicas aptarnauja kompanijos Bornholmstrafikken keltai Hammerodde ir Povl Anker. Tai jaukūs laivai. Keliauti jais galima su augintiniais. Keltuose gausu pramogų. Abu kruiziniai laivai yra pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių keleivių poreikių. Laivų įgulų nariai prašo apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu.

Keltas Hammerodde

Laivas Hammerodde buvo pastatytas 2005 m. (po penkmečio atnaujintas). Juo vienu metu plaukti gali 400 keleivių ir įgula. Laive yra tradicinių pramogų, tokių kaip galimybė kelto parduotuvėje įsigyti mielų suvenyrų bei būtinų kelionei daiktų. Taip pat laivo poilsio zonose galite skirti laiko šeimos poreikiams ir visi kartu pažaisti stalo žaidimų ar paskaityti spaudos, gerą knygą.

Keltas Povl Anker

Kompanijos Bornholmstrafikken laivas Povl Anker buvo pastatytas 1978 metais. Juo vienu metu gali plaukti net 1,5 tūkst. Tai puikus laivas. Jame yra įrengtos patogios poilsio zonos bei jaukus restoranas. Keliaudami iš Zasnico į Rionę arba iš Rionės į Zasnicą būtinai pasimėgaukite skaniais kelto virėjų pagamintais patiekalais. Taip pat nepamirškite išeiti į atvirą denį ir čia atsigaivinti kava, arbata ir pasigrožėti panorama.


LOADING ...