Keltas Rodbis – Putgardenas

Rodbis – Putgardenas  patogus maršrutas ir susisiekimo jungtis, jungianti Vokietiją su Danija. Šis maršrutas garantuoja greitą ir malonią kelionę Jums patogiu metu į visai šalia nuo Putgardeno, esantį buvusį Hanzos miestą – Liubeką ir vos už kelių valandų kelio nuo Kopenhagos – Danijos sostinės – esantį jaukų Rodbio uostą. Kelionė jūra yra lyg puikių įspūdžių ir nepakartojamų akimirkų garantas, nes keltuose keleivių laukia didelis spektras pramogų ir restoranų.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Østre Kaj 3 Terminalo:

Adresas:  Østre Kaj 3, Rødby 4970, Danija.

GPS koordinatės: 54.6565309 L/ 11.3514490 E.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių su automobiliais registracija prasideda likus 15 min. iki išvykimo pagal grafiką, o keleivių, kurie įsigijo FLEX specialų bilietą registracija prasideda likus penkioms minutėms iki išvykimo. Rekomenduojama atvykti keliomis miniutėmis anksčiau, dėl klaidų tikimybės. 

Užsakant bilietus uoste gali atsirasti prievolė sumokėti administracinį mokestį 7 Eur. Užsakius bilietus internete tokios prievolės nėra.

Atvykstama į Putgardeno keleivių uosto terminalą:

Adresas: Puttgarden Fährhafen, Fehmarn, 23769, Vokietija.

GPS koordinatės: 54.5045° / 11.2285°

Keltai plaukiantys maršrutu Rodby - Putgardenas

Rodby - Putgardenas maršrutu plaukia kompanijos „Scandlines” keltai. Kas pusę valandos išvyksta net penki keltai, kuriais kelionė trunka iki valandos (apie 45 min. Kartais dešimt minučių ilgiau, dėl tilto pakėlimo procedūros).

Tai modernūs ir šiuolaikiški keltai: „Scandlines” keltai: Deutschland, Prinsesse Benedikte, Schleswig-Holstein, Prins Richard, Holger Danske. Kiekvienas iš penkių laivų talpina daugiau nei tūkstantį keleivių. Visi jie - jaukūs keltai, kurių keleiviai nuolat stebinami naujausiais patiekalais ir virtuvės šefų sukuriamais stebuklais. Laivuose yra puikios parduotuvės, valiutos keitykla ir konferencijų salės (talpina iki 20 žmonių).

Laivai patiks šeimoms su mažais vaikais. Juk čia yra žaidimų erdvė, vaikų žaidimų kambarys. Taip pat jaukūs restoranai, žaislų parduotuvės, vaikų pervystymo kambarys ir kitos paslaugos.

Schleswig-Holstein jūros gražuolis yra ramaus poilsio mėgėjų rojus. Čia keleiviai ras poilsio zoną, didelį TV ekraną sporto varžyboms, ir tokiais patogumais, kaip lošimo automatai, laivo kazino, bankomatas, valiutos keitykla, puikūs barai ir stalo žaidimams ar piknikui skirtos zonos.  Kelionė gali ir atgaivina. Jums nereiks daugiau skubėti ar dėl ko nors nerimauti.


LOADING ...