Keltas Roskofas - Bilbao

Roskofas – jūrinė jungtis tarp  Prancūzijos ir Europos pietuose esančios Ispanijos. Kelionė keltu yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori skristi lėktuvu. Maža to, toks pasirinkimas turi ir daugiau pliusų: jei keliauti nuspręsite automobiliu tokiu maršrutu, kad pavyktų aplenkti jūrą, tokiu atveju kelionė užtruks  kur kas ilgiau, o tai pareikalaus ir kur kas daugiau keliautojų jėgų, maža to, tokia kelionė gali būti ir brangesnė, nes degalų sąnaudų kiekis gerokai išaugs. Tad, kam rinktis tokį variantą, kuris neleidžia taupyti jėgų bei pinigų – kelionė keltu yra kur kas geriau.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Bilbao keltų terminalo

Adresas: Puerto de Bilbao, Muelle A 3, 48508 Zierbena, Bizkaia, Ispanija

Tel: +34 902 10 81 47

GPS koordinatės: 43.35378,-3.07035

Bilbao keltų terminale veikia vonios kambarys, mamos ir vaiko kambarys, galite naudotis internetu ir tokiu būdu planuoti savo kelionę arba sužinoti, kokie orai jūsų lauks atvykus į Prancūziją. Čia taip pat veikia  kavinė, kurioje rasite kavos, arbatos arba užkandžių.

Keleivių registracija prieš išvykstant

 Visu vykstantys šiuo reisu iš šio keltų terminalo, turi užsiregistruoti. Registracijos procesas prasideda likus dviem  valandoms iki išvykimo. Tai- svarbi žinutė visiems, kurie ruošiasi keliauti: savo laiką turite suplanuoti taip, kad laiku spėtumėte užsiregistruoti. Registracijos vietą rasti nebus sunku – tereikia sekti informacines nuorodas.

Atvykstama į Roskofas keltų terminalą

Adresas: Port du Bloscon, 29680 Rosccof, Prancūzija

Tel: +33 2 98 61 27 85

GPS koordinatės:  53.800651,-4.064941

Rosccof keltų terminale rasite kavinaitę, kuri vilioja gardžiais aromatais; taip pat veikia ir vonios kambarys bei mamos ir vaiko kambarys; jūsų laukia ir parduotuvė, kurioje galėsite įsigyti būtiniausių daiktų ar mielų suvenyrų.

Keltai plaukiantys maršrutu Roskofas - Bilbao

Šiuo maršrutu vykstantys keleiviai yra plukdomi  saugiu bei moderniu Cap Finistere keltu, kuriame įrengtos laukimo salės, veikia internetas, o laisvą laiką galima praleisti kavinėse ar žaidimų kambariuose. Kaip žinia, būtent tokių kelionių metu dažniausiai nuobodžiauja vaikai. Vis dėlto, plaukiant keltu, kuriuo yra plukdomi šio reiso keleiviai, nuobodžiauti tikrai neteks ir jų  atžaloms: kelte veikia vaikų žaidimų kambarys, tad belieka tik įsivaizduoti, kiek daug pramogų ir linksmybių ten laukia. Maža to, dideliuose ekranuose yra rodomi animaciniai filmukai – jie gali tapti puikia pramoga visai šeimai. Jei dažnai skundžiatės, kad nerandate laiko pabūti kartu su savo atžalomis, belieka tik pridurti, kad kelionė  keltu tikrai suteiks tokią galimybę: plaukiant neteks galvoti apie jokius rūpesčius, viskas, ką reikės daryti, tai tik mėgautis puikiu laiku.


LOADING ...